0 грн
Зробити замовлення+38 (067) 931-28-24; +38 (093) 193-12-30.
Ремонт вікон та дверей
Безплатно
Безплатно
Усі види готівкового та безготівкового розрахунку
Гарантія від виробника від 5 до 10 років
- Огляд товару
- Відгуки (1)
Утеплення балкона - як це зробити і чим?
Головна мета процесу - домогтися більш високої температури в приміщенні. Крім цього, додаткове утеплення дає змогу краще зберігати створений мікроклімат. У результаті, приміщення балкона стає більш комфортним і придатним для будь-яких цілей. Наприклад, воно може стати зоною для творчості, кабінетом або оранжереєю.
Ситуації, коли утеплення балкона є необхідністю
Найпростіший ремонт з мінімальними витратами, може включати етап утеплення. Навіть у разі, коли балкон буде використовуватися для зберігання речей або як зона для сушіння білизни, утеплення є необхідністю. Воно допоможе запобігти впливу перепадів температур або вологості на фінальне, декоративне оздоблення приміщення.
Якщо балкон буде використовуватися для більш цікавих цілей, або він і зовсім буде частиною кімнати, то тут утеплення є просто обов'язковим. Утеплити потрібно стіни, стелю і підлогу.
Обов'язковим, утеплення є в таких ситуаціях:
- балкон суміщений з основною кімнатою;
- приміщення виконує ту чи іншу функцію, наприклад, служить кабінетом;
- взимку температура в приміщенні дуже низька;
- є протяги або продування.
Якщо має місце хоч один із пунктів, варто негайно замовити утеплення.
Чим утеплюють балкон?
Оскільки така послуга досить поширена, то і кількість матеріалів для неї досить різноманітна. Тому досить просто підібрати найбільш оптимальний варіант. У разі внутрішнього утеплення балкона, головними показниками вважаються товщина і теплопровідність. Далі, береться до уваги вага утеплювача і його вартість. І останній критерій - гігроскопічність, іншими словами здатність поглинати вологу. Не варто також забувати про вогнетривкість і екологічність.
Серед основних матеріалів для утеплення можна виділити:
- пінофол;
- мінеральну вату;
- стиродур;
- пінопласт.
Після придбання матеріалу, починається підготовка приміщення. Вона включає закладання великих тріщин, щілин і очищення всіх поверхонь. Далі відбувається монтаж пароізоляції та обрешітки. І тільки після цього кріпиться сам утеплювач. Під час вибору необхідного утеплювача, враховується бюджет і мета, для якої використовуватиметься приміщення. Наприклад, пінопласт, досить легкий матеріал, проте він вимагає ще й хорошої вентиляції, а ось стиродур можна використовувати і без неї, однак і вартість такого матеріалу трохи вища.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.