0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Вікна Steko V90

Чим більше сонячних променів проникатиме в будинок, тим приємніше буде в ньому перебувати. З цієї причини все більше людей хочуть бачити у себе в будинку панораму, для яких підійдуть вікна Steko V90, що здатні втілити цю мрію.

Стеко V90 Стеко серії V90

Характеристика профілю Стеко серії V90

  • металопластикові вікна Steko V90 - ціни підходять для всіх споживачів;
  • здатність не випускати тепло і не впускати холод у квартиру чи будинок – опір при теплопередачі R = 1,0 м2К/Вт;
  • клас з шумоізоляції VDI 2719 від II до IV;
  • рама – монтажна ширина 90 см;
  • склопакет – товщина 44 мм;
  • Профіль Steko V90 німецького виробництва та відрізняється високою якістю. Можливість вибору кольору (класичний білий або коричневий).

Steko V90 Вікна Steko V90

Як купити пластикові вікна Steko марки V90 у Кривому Розі?

Замовити у Кривому Розі нескладно та швидко. Зручний та простий каталог інтернет-магазину допоможе підібрати товар за потрібними параметрами. Щоб дізнатися вартість, варто зробити відповідний замір, який дозволить прорахувати її точно. Також параметри допоможуть фахівцям виготовити та встановити покупку. Весь процес не займе багато часу, і через 1-2 тижні ніяка негода не змінить атмосферу в приміщенні.

Чи можна отримати консультацію щодо вибору вікон Steko V90?

Так, ви можете отримати консультацію щодо вибору вікон Steko V90. Професіонали допоможуть вам вибрати оптимальні віконні рішення, враховуючи ваші потреби та бюджет.

Чи можна замовити індивідуальні розміри вікон Steko V90?

Так, вікна Steko V90 можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами, щоб підходити під унікальні потреби та дизайн вашого приміщення.

Які кольори мають профілі вікон Steko V90?

Steko V90 пропонує різноманітні колірні варіанти профілів, включаючи класичні відтінки, дерев'яні текстури та сучасні колірні рішення.