0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Вікна Steko V60

Знаменита і успішна компанія Steko, не припиняє шукати досконалість, і представляє своїм покупцям металопластикові вікна Steko серії V60, що мають демократичні ціни і володіють чотирма камерами склопакета. Завдяки їм можна розв'язувати проблему скління свого житла і воно буде під повним захистом від негоди.

Вікна Steko V60 Вікна Steko V60

Характеристика профілю Steko V60

  • металопрофіль шириною 60 см, зносостійкий та міцний. Він розроблений болгарськими професіоналами та оснащений 4 камерами;
  • рама заввишки 68 сантиметрів;
  • теплопередача ‑ R, м2 К/Вт=0.63;
  • склопакет – ширина складає 24 см.

Steko V60 Steko V60

Як купити пластикові вікна Steko V60 у Кривому Розі?

Щоб замовити продукт компанії у Кривому Розі, потрібно виконати лише кілька простих дій. Відкрити зручний та простий каталог, підібрати потрібну позицію та ознайомиться з усіма параметрами. Також можна отримати детальну консультацію фахівця з усіх питань. Блискавичний і точний вимір віконного отвору дозволить визначити вартість покупки, яка коштуватиме недорого. Професійна та швидка установка не змусить на себе довго чекати. Вже через кілька тижнів вікна будуть стояти на своєму місці і виконувати свої функції.

Які особливості роблять вікна Steko V60 привабливими?

Вікна Steko V60 мають гарну тепло- і звукоізоляцію, довговічністю та естетичним дизайном, що робить їх привабливими для різних типів приміщень.

В яких варіантах кольорів пропонуються профілі вікон Steko V60?

Steko V60 надає різноманітність колірних варіантів для профілів, що дозволяє підібрати вікна під стиль вашого приміщення.

Чи можу я замовити індивідуальні розміри вікон Steko V60?

Так, вікна Steko V60 можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами, щоб відповідати вашим потребам.