0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Чи можна міняти вікна взимку? Зимовий монтаж

Купити пластикові вікна у Кривому Розі можна у будь-яку пору року, але існує стереотип, що взимку проводити монтажні роботи заборонено. Ремонт переносять на кінець весни – початок осені. Аргументують вчинок тим, що конструкції піддаються впливу холоду, приміщення швидко остигає, а майстри припускаються помилок через прискорений темп роботи.

Монтаж пластикових вікон у морози: плюси та мінуси

До мінусів відносять охолодження приміщення та погану реакцію монтажної піни. В інтернеті також пишуть, що виріб промерзає в місці стиків, через що вікна пітніють і цвітуть. Причиною проблем вважається висока вологість. Але встановлення не проводять у снігопад, як і в дощ влітку. Переживати, що погода зіпсує роботу нема рації.

Повний монтаж пластикових вікон займає 30-40 хвилин. Це час комплексного провітрювання будинку. Температура повітря встигає опуститься на 2-4 градуси: за годину-дві ви і не згадаєте про те, що сталося.

Часто запитують, що відбувається з технікою та опалювальними трубами? Для них це чергове провітрювання приміщення. Жодних проблем не виникне. Перш ніж купити пластикові вікна в Кривому Розі, майстри рекомендують вивести з приміщення дітей, людей похилого віку, тварин і прибрати квіти, щоб протяг не вплинув на здоров'я.

Монтажники вікон знають, які проблеми з матеріалами виникають, через що вони заздалегідь готуються до встановлення:

  • Пластикові вікна зберігаються за температури 20+ градусів. Так виріб відразу монтується в потрібний отвір без ущільнень та ін. Міф про те, що конструкцію зашкодить низька температура, давно зжив себе. Як би вони роками захищали будинки під час морозів до - 60, якби реагували на холод?
  • Рулони ПСУЛ поміщають у тепло за 2-3 години до початку робіт. Завдяки цьому матеріал, який прокладають перед установкою, розширюється з тією самою швидкістю, що й за +5.
  • Монтажна піна збільшується за температури до -20 градусів. Говорячи, що при -5 вона перестає вступати в реакцію, мають на увазі літній варіант. Майстри враховують погодні умови та обирають зимову піну.
  • Фурнітура для пластикових вікон така ж міцна, як і вироби. Вона не реагує на холод та легко регулюється.

Позитивний момент у проведенні зимових робіт – можливість одразу визначити та виправити похибки. Навесні протягів немає, тому помітити щілини – завдання не з-поміж простих. Взимку кожна щілина помітна, тому монтажники одразу додають герметик або додатково регулюють конструкцію.

Плюси робіт у холодну пору року

Купити пластикові вікна у Кривому Розі взимку вигідніше. Через стереотипи багато хто відкладає ремонт до кращих часів. Майстри залишаються вільними більшу частину часу. Вам встановлять конструкцію не за тиждень, а за 2-3 дні. Адже виробництво не зменшує темпи, тому залишається виміряти, замовити та встановити.

Зима – час свят, тому знижки та акції тривають усі три місяці. Магазин Вікна SV проводить чорну п'ятницю та робить приємні бонуси клієнтам за кожну покупку. У холодну погоду ви навряд чи зустрінете шахраїв, котрі люблять продавати “універсальну” продукцію влітку.

Звичайно, якщо за вікном мете та з неба падає дощ, ремонт краще перенести. Але в сонячний морозний день монтаж пластикових вікон безпечніший і ефективніший, ніж у спеку.

Коментарі