0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Дизайн та стиль металевих дверей

Вхідні двері перші натякають, який стиль за ними ховається і який смак у власника будинку. Вона першою починає формувати враження, і з цієї причини важливо підібрати її відповідно до модних тенденцій та оформлення квартири.

Сучасні тенденції в дизайні металевих дверей

Новим акцентом у дизайні став колір. Останні тенденції пропонують сміливі та яскраві кольори, серед яких антрацит, насичений та глибокий синій, що викликає червоний, свіжий зелений та гірчично-жовтий.

Сучасні ноу-хау не оминули і матеріали. Сьогодні на вершині популярності конструкції із переробленого металу. Також варто звернути знімання на двері зі склом, а для поціновувачів гарного освітлення, існують конструкції, які оснащені світильниками на сонячних батареях.

Навіть інноваційні технології в цій сфері не залишилися осторонь, завдяки чому стала доступна система відкриття без ключа за допомогою коду або відбитка пальця та технологія «розумний замок», яка дозволяє закривати та відкривати замок за допомогою смартфона. Поліпшився і захист, і сьогодні можна поговорити з тим, хто за дверима, не відчиняю їх завдяки вбудованому відеодомофону.

Зовнішній вигляд конструкцій, керуючись актуальними віяннями, мінімалістичний, а всі лінії чисті, витончені та прості. Серед можливих акцентів домінують дерев'яні панелі або елегантні текстури з імітацією дерева. Ефектно виглядає також кам'яні обробки, наприклад, з річкового каменю або сланцю. Прикрасити вхід до будинку чи квартири, можна підвісними кошиками або вазонами для підлоги з живими рослинами.

Загалом, сучасні тренди пропонують створювати мікс їхніх матеріалів та не обмежувати себе лише одним металом. Так, оригінальним рішенням можуть стати металеві двері з дзеркалом, які будуть не лише ефектно виглядати, а й вирішать проблему з нестачею місця для повноцінного дзеркала.

Як вибрати металеві двері під інтер'єр?

Вхідні двері повинні не тільки виконувати свою основну функцію захисту житла, але й бути невід'ємною частиною всього інтер'єру, доповнювати його або бути основним акцентом. Тому при виборі варто враховувати кілька факторів:

  • загальний стиль та дизайн квартири;
  • колірну гаму стін, стелі, підлоги та меблів;
  • освітлення;
  • матеріали, які домінують у просторі квартири.

Щоб конструкція гармонійно вписалася у загальну композицію, варто виходити з того, які дизайнерські завдання мають бути виконані.

Вхідні двері можуть зорово збільшувати простір, якщо вибрати варіант зі склом або дзеркалом. Непоганим варіантом, якщо не хочеться експериментувати, придбати полотно в тон стін. Такий варіант чудово підійде для стилю hi-tech або мінімалізм.

Конструкція може не мати впливу на дизайн приміщення, якщо вона монтується за прохідними міжкімнатними дверима. Такий варіант допоможе ще краще убезпечити приміщення.

Для тих, хто любить яскраві відблиски, дверне полотно може стати основним акцентом у всьому просторі. Такий яскравий та потужний предмет сміливо зможе задати ритм всьому інтер'єру. Таке рішення притаманне стилю pop art art або постмодернізм. Також виділити полотно і зробити його головним акцентом допоможе декоративне панно, вставки з різних матеріалів, або вхідні двері з ковкою.

Прикраса металевих дверей додатковими елементами.

Прикрасити вхід можна спеціальними аксесуарами, які не тільки покращать зовнішній вигляд, а й підвищать комфорт при використанні. Такі девайси монтуються як на двері, так і біля них.

Серед аксесуарів популярні дверні вічка та девіатори, які призначені для додаткового захисту приміщення, а також засувки.

Прикрасити конструкцію можна квадратами для дверних ручок. Вони дозволяють надійніше закріпити ручку дверей на полотні. Їх можна оформити в будь-якому стилі, як під двері, так і під інтер'єр приміщення.

Популярні також дверні упори, які можна монтувати на підлогу або стіну. Вони не дозволяють дверному полотну відчинятися надто широко.

Щоб підібрати аксесуар, варто в першу чергу звертати увагу на надійність, підбирати їх відповідно до стилю приміщення, і, звичайно ж, шукати їх за своїми уподобаннями.

Коментарі