0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Догляд за дерев'яними вікнами

Сучасні дерев'яні вікна так само як і металопластикові вікна вимагають догляду. Під цим розуміється не тільки лагодження та фарбування, але й підтримання у справності всіх деталей вікна, запірних механізмів та систем ущільнення. Залежно від навколишніх впливів такі профілактичні заходи потрібні з періодичністю від одного до п'яти років.
Дерев'яні вікна, що виходять на південь, потребують більш частого догляду, ніж інші. Їх необхідно оглядати щороку. При цьому особливо важливо перевіряти стан нижнього бруска віконної рами та палітурки. Дерев'яні вікна, що виходять на північ, захід і схід, потребують профілактичних заходів з періодичністю один раз на 3-5 років. 
Якщо у Вас з'явився конденсат на внутрішній поверхні дерев'яного вікна, це означає, що:
а) витяжна вентиляція неефективна,
б) опалення недостатньо,
в) вологість підвищена. Пункти "а" і "в" легко усуваються наскрізним провітрюванням. Як правило, випадання конденсату пов'язане лише з проведенням оздоблювальних робіт.
Чищення дерев'яного вікна не повинно проводитися миючими засобами, що містять кислоту, речовини, що роз'їдають, або абразиви. Неприпустимо обробляти вікна нітролаками, органічними розчинниками та розчинниками лаку. Ми рекомендуємо використовувати засоби для догляду за меблями.

Порядок догляду за фурнітурою сучасних дерев'яних вікон такий самий, як і порядок догляду за фурнітурою металопластикових вікон.

Коментарі