0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Догляд за металопластиковими вікнами.

Догляд за металопластиковими вікнами
Як правильно обслуговувати вікна ПВХ

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ПВХ ВІКНАМИ 
ДОГЛЯД ЗА ПВХ ПРОФІЛЕМ


Металопластикові вікна необхідно очищати за допомогою звичайного мильного розчину або за допомогою спеціальних миючих засобів, які не містять абразивних речовин. Миючий засіб наноситься м'якою тканиною на поверхню рами та залишається до повного висихання. Після цього поверхню профілів необхідно протерти вологою серветкою. Звичайні забруднення, наприклад, слідів олівця, видаляються з легкістю, сильні забруднення забираються за допомогою легкого натиску на тканину.
Так як ПВХ за хімічним складом нестійкий до кислотних розчинів, він не повинен оброблятися хімічно активними речовинами (спиртом, нітролаками, органічними розчинниками, ацетоном). Ці зауваження також стосуються ламінованого профілю.


ДОГЛЯД ЗА ФУРНІТУРОЮ 

Всі елементи слід захищати від забруднення або фарбування. Слід не менше 2 разів на рік змащувати всі рухомі складові фурнітури мастилом, що не містить кислот або смол (підходять: технічний вазелін або машинне масло). Для більш якісного обслуговування віконних механізмів рекомендується використовувати засоби, спеціально призначені для догляду за фурнітурою. Не допускайте застосування засобів для чищення, що порушують антикорозійне покриття фурнітури!

Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, який, проте, схильний до природного старіння. Для збереження еластичності та водовідштовхувальних властивостей необхідно двічі на рік очищати його від бруду вологою серветкою і протирати спеціальними засобами (для обробки використовуйте тканину, що добре вбирає). 
Гумові ущільнювачі не повинні стикатися з концентрованими засобами чи масляними субстанціями! 

ОЧИЩЕННЯ ДРЕНАЖНИХ (ВОДОВІДВІДНИХ) ВІДТВЕРДЖЕНЬ

У кожному вікні ПВХ є дренажні отвори для виведення назовні вологи. Вони розташовані в нижній зовнішній частині рами (їх легко виявити, відкривши стулку). У процесі експлуатації необхідно регулярно оглядати дренажні отвори та за необхідності очищати їх від забруднення.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОСВІТИ КОНДЕНСАТУ

Для уникнення освіти температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +20°С, оптимальна величина вологості не більше 45%. 
Віконні конструкції з ПВХ профілю мають високу герметичність, що є однією з їх переваг, оскільки забезпечує високі тепло- і звукоізоляційні характеристики.
З іншого боку, підвищена герметичність вікон може призвести до зміни температурно-вологісного режиму в приміщенні і, як наслідок, утворення конденсату на поверхні укосів і склопакетів.
Рекомендуємо здійснювати встановлення віконних конструкцій, обробку та утеплення віконних у спеціалізованих підприємствах, які мають ліцензію на проведення будівельно-монтажних робіт. Тому ми рекомендуємо здійснювати встановлення вікон, обробку та утеплення укосів в одній компанії.

Вікна із пластику зберігають тепло, але не створюють його! Тому для запобігання запотіванню на внутрішній поверхні скла не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалення до скла. 
Для забезпечення вільної циркуляції повітря у приміщенні рекомендується не завішувати вікно щільною тканиною. Найбільш простий та ефективний спосіб зменшення вологості - регулярне провітрювання приміщень.

Для інтенсивного провітрювання слід відкривати стулки на 10-15 хвилин 2-3 рази на день (у холодний період рекомендується використовувати режим "дозованого провітрювання").

Гумове ущільнення можна очищати мильним розчином. 
Після змивання бруду насухо гуму НЕ ВИТИРАТИ.
Залишати на поверхні ущільнювача мильний розчин.

Забороняється застосування бензину та нітроскладів при чищенні ПВХ вікон! 

Коментарі