0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Дверна система WDS 76 та її технічні особливості

Очікуваною новинкою від компанії Миропласт, стали дверні системи, що є ще одним членом їхньої новітньої родини WDS 76. Дані двері WDS у Кривому Розі задовольнять основні побажання сучасних споживачів, а саме: гарний зовнішній вигляд, надійність та міцність усієї конструкції, зручність та простота експлуатації, а також безпека. Монтажна ширина новинки становить 76 міліметрів, а ширина склопакета дорівнює 48 міліметрів.

У представленій системі виділяють 3 основні різновиди дверної стулки, щоб можна було підібрати їх під різні потреби:

  • «Z» – варіант, що порадує міцністю та надійністю;
  • «Т» – такий різновид дозволяє монтувати досить важкі склопакети та фурнітуру з механізмами для автоматичної роботи;
  • компактна «Т» – що призначена для більш компактних та легких дверних наповнень.

Таким чином, необхідний вид конструкції можна підібрати під будь-які потреби.

Які можливості мають представлена дверна система і в чому її переваги?

Для свідомості даної новинки, розробники керувалися останніми модними тенденціями у дизайні приміщень. Як результат, дверна система WDS 76 ідеально вписуватиметься в сучасні інтер'єри. Крім цього, є можливість доповнити дверні стулки широкими панелями HPL або покрити раму ламінуванням будь-якого відповідного кольору, що сьогодні вважається найбільш поширеним варіантом оформлення. А HPL-панелі можуть бути накладними, коли контури втулки приховані, або вставними. Вибір того чи іншого варіанта залежить від переваг клієнта.

Щодо енергозбереження, то завдяки широкому профілю та можливості застосовувати наповнення, здатне добре зберігати тепло, є можливість запропонувати клієнтам дійсно «теплі» двері, що допоможуть підтримувати бажаний клімат у приміщенні, і тим самим заощаджувати на опаленні. Крім цього, на здатність дверної конструкції зберігати тепло, впливають нові рішення у формуванні порога, що навіть дає можливість позбутися тамбуру, адже вхід до будинку, і так буде теплим і комфортним, адже поріг допомагає уникнути продування та відмінно підтримує герметичність усієї конструкції. /p>

Важливий фактор, що турбує всіх покупців, це безпека, тому розробники зробили все можливе, щоб конструкція відповідала всім стандартам безпеки міжнародного рівня.

Крім цього, нова дверна система порадує довговічністю та надійністю, адже розроблялася для тривалої та інтенсивної експлуатації. Наявність армування в рамі дозволяє уникнути деформації навіть через довгі роки використання.

Де використовуються нові дверні конструкції?

Такі варіанти дверей можуть використовуватися для оформлення входу у ванну кімнату або кухню. Також, вишуканий сучасний дизайн, простота та зручність експлуатації, а також надійність призвели до того, що новинка широко застосовується і для інших цілей.

Місцем, де можна побачити новинку, є балкон або тераса у багатоквартирному будинку. Таке рішення непогано вписується в сучасні інтер'єри таких приміщень та дарує простоту, надійність та комфорт під час використання.

Ще однією сферою застосування, можна назвати веранди чи тераси у приватних заміських будинках чи котеджах. Таким чином, вдається отримати максимальну кількість природного світла, при цьому приміщення виходить стильним та надійно захищеним від шуму, холоду та проникнення сторонніх на довгі роки.

Коментарі