0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Енергоефективне металопластикове вікно – як вибрати?

Купити пластикові вікна у Кривому Розі вигідно тим, хто хоче зробити приміщення стійким до шуму та температурних змін. Саме від них залежить, скільки людей у ​​середньому витрачає на опалення та охолодження будинку щомісяця. 

Що впливає на енергоефективність вікон? 

Незначних деталей у них немає. Якісь потрібні для пропускання світла. Якісь виконують функцію герметизації. Тому підбирати конструкцію необхідно під особисті потреби. 

Рама

Це скелет, що скріплює всі деталі. Він відповідає за те, як функціонуватиме конструкція. ПВХ – найнадійніший варіант із представлених на ринку:

  • Алюмінієві коштують дорожче, але демонструють слабку енергоефективність. При їх довговічності рами не розраховані на збереження температури в приміщенні.
  • Дерев'яні вирізняються своєю естетичністю. Іноді до плюсів також належать екологічність, але матеріал не підлягає переробці. Крім того, він потребує постійної хімічної обробки та фарбування. Це негативно впливає на здоров'я власників. Вартість догляду за ними в рази вища і займає більше часу.

Поліуретан - оптимальний варіант. Він служить десятиліттями, не вимагає спеціального догляду і коштує дешевше за попередні. Енергоефективність матеріалу обумовлена ​​його міцністю і тим, що він не вступає в хімічні реакції з засобами для чищення та іншим. 

Вікна Rehau постачають сертифіковану продукцію на ринок, склад якої пройшов кілька ступенів перевірки. Їхня система REHAU Geneo відповідає стандартам міжнародної якості від Passive House.

Камери   

Скляних панелей у вікні може бути від двох і більше. Але класифікують їх саме за кількістю камер (простір між сусіднім склом). Однокамерним вважається варіант із двома стеклами, двокамерним – з трьома. 

Наявність дистанційних рамок усередині підвищує їх енергоефективність. Щоб створити ідеальний для клієнта варіант, виробники комбінують шибки з різними властивостями: 

  • теплоізоляція;
  • захист від сонця;
  • кольорове скло;
  • шумоізоляція.

Для посилення ефекту на матеріал наносять спеціальне покриття та додають нові технології у виробництво. Ті, хто вирішив купити пластикові вікна в Кривому Розі вже цього року зможуть зекономити на опаленні.


Інертний газ

Енергоефективність вікон підвищення Щоб вікна служили десятиліттями та зберігали енергоефективність, проконтролюйте якість матеріалів та установку.  

ють за допомогою аргону або криптону. Обидва гази не мають кольору та безпечні для здоров'я людини. Їх функція – підвищення звуко- та теплоізоляції. Коштує послуга недорого, але заощаджує гроші весь період експлуатації.

Вивітрюється речовина дуже повільно. За останніми підрахунками трохи більше 1% на рік. Аргон і криптон додають не тільки у вікна, а й у дверні конструкції.


Дистанційна рамка 

У неї є кілька функцій. Основна – підвищення енергоефективності. Наявність дистанційної рамки у конструкції допомагає не пропускати тепло із приміщення. Український ринок пропонує теплий та холодний варіант виробів. Багато хто з них уже встиг пройти міжнародну сертифікацію.


Контури ущільнення

Це те, що забезпечує герметизацію вікна. Чим їх більше, тим вищою буде ефективність. Мінімальний обсяг для якісного функціонування ПВХ конструкції – 2.

Також варто звернути увагу на матеріал ущільнювача. Оптимальний варіант – каучуковий. Він довго служить і не потребує особливого догляду. У разі пошкодження замінити його нескладно. Саме такий матеріал використовує компанія, що випускає вікна Rehau.


Що ще важливо врахувати?

Теплопередача конструкції не повинна бути менше 0,75 м2К / Вт. Від цього залежить енергоефективність вікна. У компанії Rehau є варіанти з показниками 0,91 та 1,42. Вони досягаються заповненням склопакетів аргоном та покращеним покриттям скла.

Якою б дорогою не була конструкція, без якісної установки вона не виконає своїх функцій. В Україні та світі є спеціальна система ГОСТів, що регулюють монтаж вікон.

Фахівці Вікна SV знають, яка піна найкраще підійде для кожного з варіантів. Також підбере герметик, який допоможе уникнути пропуску вологи та холоду на стиках.

Коментарі