0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Газ Аргон у склопакеті: для чого?

ПВХ вікна Rehau роблять з додаванням газу між склом. У деяких це викликає запитання. Навіщо це потрібно і чи це не шкодить здоров'ю тих, хто знаходиться в приміщенні. Така позиція є цілком закономірною, адже з дитинства всім кажуть, що газом можна отруїтися.

Аргон безпечний для людей і не завдасть шкоди, навіть якщо хтось розіб'є випадково скло. Ми вдихаємо його щодня. Він є одним із складових атмосфери разом із азотом та киснем.

газ аргон у склопакеті

Також є помилка, що газ створює високий тиск на скло, через що ті стають менш міцними і можуть вибухнути. Це також далеко не так. Тиск аргону дорівнює одній атмосфері, що пропорційно тиску повітря у приміщенні. Тому конструкціям це не шкодить. 

Навіщо це потрібно? 

Виробники вікон прагнуть створити найбільш енергоефективний варіант. Газ у склопакеті допомагає:

  • Зберігати тепло. Такі пластикові вікна Кривий Ріг замовляє для оформлення приватних будинків. Якщо мешканці опалюють приміщення самостійно: котлом чи бойлером, їм доводиться витрачати тисячі на місяць узимку. Для них таке придбання стане вагомою інвестицією в майбутній бюджет.
  • Зменшити відсоток спотворення. Повітря між склом під впливом температури створює ефект лінзи. На відміну від нього аргон мінімізує таку похибку.

Що таке Аргон? 

У земній атмосфері міститься менше 1% цього газу. Його належать до сім'ї благородних. Завдяки йому пластикові вікна в Кривому Розі стають надійним ізолятором від впливу зовнішнього середовища.

Особливість аргону в тому, що він повільно рухається. Тому молекули проходять крізь нього з великими труднощами. Для цього їм доводиться витрачати багато енергії.  

Важливо розуміти, що якими б герметичними не були вікна, згодом зовнішнє середовище почне витісняти вміст склопакетів. За підрахунками якісний продукт втрачає до 1% вмісту на рік. Це провокується температурними змінами та тиском. 

Яку ще користь дає газ? 

ПВХ вікна Rehau не тільки допомагають зберігати тепло взимку, але й не випускають прохолоду влітку. Особливий стан внутрішнього наповнювача не дає циркулювати повітря через закриту конструкцію. У перший місяць установки вона скоротить витрати на опалення та роботу кондиціонера влітку.  Крім енергоефективності, що стала трендом останнього десятиліття, пластикові вікна показують високий ступінь шумоізоляції. В інертному середовищі звуку рухатися набагато складніше. Щільність аргону збільшує рівень шумоізоляції стандартного вікна на 15%. Таке рішення підійде мешканцям галасливих міст.

Щоб вікна служили якомога довше, їх необхідно правильно встановити. Якщо пошкодити їх у цьому етапі, функціональність впаде у кілька разів. Компанія Вікна SV стежить за тим, щоб після закінчення робіт не залишалося жодної щілини.

Коментарі