0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як правильно доглядати пластикові вікна

Будь-яке вікно вимагає догляду. Після заміни старих вікон на нові пластикові зовсім не варто забувати про відхід. Існує ряд правил, рекомендацій по догляду за металопластиковими вікнами. Правила догляду пластикових вікон досить прості. Ви можете використовувати "підручні" засоби або придбати набір засобів для догляду за пластиковими вікнами, який є в кожній компанії, що продає та встановлює вікна. 

Догляд за рамою з ПВХ у пластиковому вікні

Для чищення пластикової рами можна застосовувати звичайний мильний розчин або спеціальний засіб для догляду за пластиковими вікнами. У жодному разі не можна застосовувати засоби для чищення з вмістом розчинників, ацетону, абразивних речовин або кислот. Спеціальний засіб для чищення, як правило, продається в компаніях, що встановлюють пластикові вікна. Засіб чи мильний розчин нанесіть на поверхню рами м'якою серветкою, потім змийте водою. Не допускайте нанесення ударів та нанесення подряпин по поверхні ПВХ.

Догляд за скло пакетами метало-пластикового вікна. 

Склопакети найкраще очищаються чистою водою з додаванням звичайного засобу для миття скла.

Догляд за ущільнювачами пластикового вікна. 

Незважаючи на те, що ущільнювачі виготовлені із сучасного матеріалу, вони все-таки схильні до природного старіння, тому рекомендують для продовження терміну служби як мінімум 2 рази на рік доглядати за ущільнювачами. Очищати від пилу і бруду, змащувати спеціальним засобом для догляду за ущільнювачами, що містять силіконову олію. Після такого відходу ущільнювачі залишаться еластичними та водовідштовхувальними.

Догляд за фурнітурою металопластикових конструкцій. 

Для збільшення терміну служби фурнітури і збереження її бездоганного зовнішнього вигляду, змащуйте 1-2 рази на рік всі складові частини маслом, що не містить кислот і смол. При ослабленні кріплення ручки потрібно підняти декоративну планку, що знаходиться під нею, повернути її з вертикального положення в горизонтальне і затягнути гвинти, розташовані під нею. У міру необхідності очищати фурнітуру від бруду засобами, що не ушкоджують антикорозійне покриття фурнітури.

У кожному вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні вологи, що накопичується. Вони розташовані в нижній частині рам, стулок та горизонтальних імпостів. Необхідно час від часу очищати канали від бруду.

Як відремонтувати нерівності поверхонь пластикових вікон? 

Нерівності поверхні та невеликі подряпини можуть бути усунені за допомогою шліфування. Механічні пошкодження білого профілю також можна усунути, використовуючи частини обрізків профілю (наприклад, відрізавши від коробкового профілю буртик для защіпки).

Як відремонтувати кольорові пластикові вікна? 

При обробці кольорових профілів слід дотримуватися особливої обережності. У цих профілях обробка пошкодженої кешованої фольги призводить насамперед до оптичних змін. Місця пошкоджень можуть бути тільки відретушовані лаковим олівцем. Наступне шліфування даних профілів неможливе.

Як очистити пластикові вікна? 

Віконні профілі з ПВХ дуже легко миються завдяки гладкій поверхні. Для миття можуть використовуватись звичайні миючі засоби та тепла вода. Не можна використовувати порошкові та шліфуючі засоби для чищення, т.к. через них поверхня пластикового вікна стане шорсткою. Забруднення, отримані під час виготовлення вікна, наприклад, мастило від приладу або маркування (кульковою ручкою, олівцем), також можна легко видалити за допомогою миючих засобів та води. Забороняється застосування бензину та нітроскладів. 

Коментарі