0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як правильно вибрати металопластикові вікна?

Купити металопластикові вікна люди хочуть не через привабливість, а через функціональність виробів. Дерев'яні конструкції століттями служили очима у зовнішній світ для наших попередників. Спочатку використовували шматочки слюди, щоб пропустити світло у помешкання. З появою скла форма виробів почала набувати несподіваного характеру, але крім естетичної насолоди, дати нічого не могла. Переваги пластикових вікон ґрунтуються на функціональності:

 • Звукоізоляція, що особливо важливо для мешканців багатоповерхівок у великих містах. Вироби блокують зовнішній шум, що дарує здоровий сон їхньому власнику.
 • Енергоефективність. Пластикові вікна не пропускають холодне повітря зовні, щоб узимку не доводилося обігрівати приміщення сильніше. 
 • Не піддаються впливу зовнішніх факторів.
 • Захищають від мошок, мух, мурах і т.д.

Якщо ви вирішили купити металопластикові вікна, важливо розуміти, що вони будуть служити десятиліттями. Миттєве бажання заощадити 300-400 грн. пізніше коштуватиме тисячі. Тому краще заплатити дорожче, але за те, що берегтиме ваш затишок все життя.

Як вибрати металопластикові вікна?

Щоб дізнатися ціну, зробіть виміри. Якщо ви вже вирішили, що встановлюватимете, то викличте майстра, він розрахує все з урахуванням зазорів на установку. Якщо ще думаєте, то ширина і довжина вимірюється в трьох місцях: по краях і в центрі, і вибирається найбільший показник.

Вибирають пластикові вікна за трьома параметрами:

 • склопакет;
 • профіль;
 • фурнітура.

Від перших двох показників залежить наскільки довго та якісно служитимуть вироби. Третє додає функціональності до моделі.

Який профіль краще?

Профіль – це основа конструкції. У побуті його називають стулкою чи рамою. Товщина зовнішньої стінки має бути 3 мм. Якщо вона тонша, то згодом вікно почне гнутися, а велика не така функціональна. Намагаючись заощадити, деякі фірми використовують лише пластик чи дешеві замінники укріплювача, через що вироби коштують недорого, але ламаються у перші два роки.

Металопластикові вікна називаються не випадково. Їхня міцність гарантована додаванням оцинкованого металу. Він оберігає матеріал від температурних змін та зміцнює модель для ремонтних робіт. Товщина армування, визнана стандартами будівельників, – 1,4-1,5 мм. Для економії іноді використовують не оцинкований метал. або зменшують розмір армування до 1 або 09 мм. Перед тим як купити металопластикові вікна, поцікавтеся у продавця, з чого відлитий профіль.

Як вибрати склопакет?

Як і в попередньому випадку, вам доведеться покладатися на сумлінність продавців. Самі порахувати ви можете тільки кількість скла, але не їх якість. Тому краще піти до перевіреного магазину, а не до гаража до знайомих.

Скло відповідає за збереження тепла та звукоізоляцію. Від цього залежить однокамерні чи двокамерні моделі дивитися. Другі пригнічують шум удвічі сильніше, тому віддають перевагу тим, хто живе в галасливих районах.

Якщо хочете заощадити на опаленні, подивіться на моделі з інертними газами усередині склопакета. Теплофізичні характеристики у них вищі, і часто є спеціальні покриття. Інертні гази не дають конструкціям нагріватися. Тому купити металопластикові вікна = забезпечити собі тепло взимку та прохолоду влітку. 

На що ще звернути увагу?

Коли параметри якості вибрані, подумайте про функціональність. Як би ви хотіли, щоб працювали стулки? Є 5 варіантів:

 • Глухе вікно. Воно не відкривається і рідко встановлюється без другої стулки.
 • Поворотно-відкидне. Найходовіший варіант. Відкривається повністю і мікропровітрювання.
 • Фрамужне. Має поділ центром і відкидається тільки верхня частина.
 • Розорне. Відкривається з обох боків.
 • Розсувне. Ставиться там, де простір обмежений: на балконах та лоджіях.

Так само варто подумати і про додаткові аксесуари: москітну сітку, підвіконня, відлив, жалюзі або ролети. 

Купити металопластикові вікна можна самим або проконсультувавшись із професіоналами. Ми готові розповісти про характеристики кожної моделі, представленої в магазині. Також ви можете запросити документи та сертифікати якості. А наші майстри готові встановити вікна у зручний для вас час.

Коментарі