0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як правильно вибрати замки на вхідні двері?

Двері на вході в приміщення, слугують для його захисту, а її важливим доповненням, є замок, що не тільки впливає на безпеку, але й забезпечує зручність експлуатації. Отже, важливі питання, які ставлять собі всі покупці, такі – який краще вибрати, і які нюанси потрібно враховувати?

Основні критерії замків для вхідних дверей

Щоб підібрати ідеальний варіант, варто розібратися в основних тонкощах та особливостях замкової конструкції та зрозуміти принципи її роботи, щоб купуючи замок на вхідні двері у Кривому Розі, знайти найбільш підходящий, що зможе забезпечити максимум безпеки.

Першим і найважливішим критерієм вважається клас стійкості до злому:

  • 1-й – включає найпростіші моделі, які можна розкрити за кілька хвилин;
  • 2-й – щоб зламати такий замок, потрібно близько 15 хвилин;
  • 3-й – позначає високий рівень перешкоди розтині;
  • 4-й – найвищий рівень. Такі конструкції можуть застосовуватися для приміщень із високими вимогами щодо безпеки.

Ще одним показником є секретність, що являє собою кількість комбінацій, захист від відкривання відмичкою і подібності за ключами. Рівень цього показника лише три, залежно від кількості можливих комбінацій.

Тип виробу. Найчастіше вхідні броньовані двері оснащуються врізними замками. Такі моделі надійно заховані від сторонніх усередині металу і зведуть до мінімуму можливість проникнення. Також, існує дві категорії: фіксуючі-замикаючі та просто замикаючі.

Різновиди замків

Серед різноманітності варіантів, варто виділити сувальдні, штифтові, і, звичайно ж, комбіновані моделі.

Сувальдний варіант, має в своїй основі пластини, які в момент відкриття, стають у певному порядку. А кількість платин та їх якість впливатимуть на те, наскільки хорошим буде захист. Вибити його практично неможливо, але він піддається відмичці.

Штифтові, мають добрий рівень протизломності. Однак для їх розтину, достатньо лише вибити личинку.

Найчастіше, покупці віддають перевагу комбінованому замку, в якому є відразу дві системи, що можуть бути залежними та незалежними одна від одної. Вони досить надійні, проте їхню установку зможе виконати тільки досвідчений майстер, а ціна набагато дорожча, ніж у аналогів.

Найкращим рішенням буде не обмежуватися лише однією замковою системою, а поставити відразу кілька різних. Таким чином, можна добре убезпечити квартиру, або інше приміщення, та зберегти майно.

Розібравшись із нюансами, варто згадати вартість. Більшість ринку, складають бюджетні замки, і, незважаючи на їх привабливу ціну, вони не надійні, тому варто віддати перевагу продукції з Європи, що коштуватиме дорожче, проте повністю задовольнить потребу в надійності, витривалості та довговічності. Така продукція виготовляється з якісних матеріалів, що гарантуватиме те, що ніхто не зможе проникнути до приміщення.

Коментарі