0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як вибрати профіль і на що варто звернути увагу?

Від якості металопластикового профілю залежатиме те, як довго служитиме вся віконна конструкція. Щоб купити дійсно надійний та довговічний варіант, варто розібратися в його характеристиках та вивчити всі особливості.

Будь-який профіль має свої основні характеристики:

  1. Глибина;
  2. Кількість камер у склопакеті;
  3. Об'єм зовнішньої стінки;
  4. Шумоізоляція та термоізоляція;
  5. Морозостійкість;
  6. Герметичність.

Так само, до основних параметрів відноситься армування та товщина склопакета. Від того, яка глибина та обсяг профілю, залежатиме кількість скла. Своєю чергою, чисельність камер впливатиме на показники шумоізоляції та термоізоляції. Щоб краще убезпечитися від злому, варто вдатися до армування. Таким чином, кожен показник відіграє важливу роль у подальшій експлуатації.

Порівняння характеристик профілів відомих виробників

Порівняння та аналіз характеристик допоможе не помилитися з вибором і замовити якісний продукт, який прослужить довгі роки.

Вікна Steko

Компанія використовує лише три види профілів, а саме:

  • «А» – це еталон надійності та теплоізоляції, і з цієї причини, клас «А» може бути встановлений у холодному кліматі;
  • «В» – відрізняються меншою товщиною, у зв'язку з чим трохи поступаються за показниками класу «А»;
  • «З» – це варіант, у якого найнижчий рівень теплоізоляції. Найкраще підходять для монтажу на виробництвах та складах.

До основних переваг Steko варто віднести високоякісні матеріали та ідеальне співвідношення ширини, що дозволяє монтувати необхідну кількість камер та забезпечувати хорошу теплоізоляцію.

Вікна Salamander

Популярність Salamander заслужили завдяки якості, довговічності та білосніжному німецькому профілю, який має посилене сталеве армування. Так само, вони мають три контури ущільнювача та високоякісну фурнітуру. На виробництві є строгий контроль на кожному процесі, завдяки чому компанія сміливо надає гарантію на багато років.

Вікна WDS

Протягом багатьох років компанія надає своїм клієнтам якісну та надійну продукцію. Вікна українського виробництва відрізняються низкою вагомих переваг, серед яких високий рівень шумоізоляції та вишуканий дизайн. Все це створюється на сертифікованому обладнанні, а досвідчені фахівці уважно стежать за кожним етапом виробництва.

Усі профільні системи в модельному ряді відрізняються за шириною, кількістю камер та наявністю додаткових функцій.

Вікна Rehau

Rehau, як виробник віконних конструкцій, бере свій початок у 1958 році, і з того часу невтомно шліфує свою майстерність. У лінійці можна знайти як прості моделі з кількома камерами, так і варіанти з фіброволокна. Раму можна задекорувати плівками різних кольорів, а також виготовити версію нестандартної форми. На всю свою продукцію компанія надає гарантію у 60 років.

Так само, при виборі варто звертати увагу на склопакети, фурнітуру, ущільнювачі та якість складання конструкції.

Вікна Steko, Вікна Salamander, Вікна WDS, Вікна Rehau

Коментарі