0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як вибрати вхідні металеві двері?

Вхідні металеві двері є межею між вуличним простором та приватною територією. Вона відповідає за збереження майна на житловому, торговому, комерційному, адміністративному об'єкті.

Метал на варті вашого спокою

Чому рекомендуються саме металеві вироби? Вони мають найкращі експлуатаційні характеристики та термін служби.

Звертають увагу на такі фактори:

 • якість каркасу (визначається матеріалом, переважно, щоб це був прокатний профіль);
 • ребра жорсткості. Достатнім вважається 5 штук, але їх може бути більше;
 • торцевий розмір сталевого листа. Товщина його варіюється 1,2-3 мм. Чим вище значення, тим більша вага полотна. Для квартир вибирають 1,7-2 мм, для приватних будинків –; 3 мм та більше. Холоднокатанна сталь менш схильна до окислення;
 • ригельні штирі на вхідні металеві двері для недопущення знімання з петель;
 • приховані петлі неможливо зрізати. Якщо вважаєте, що це зайве, тоді вибирайте зовнішній тип петель, але обов'язково з ригельним антизломом;
 • сувальдні моделі не можна висвердлити;
 • антишумовий ефект. Забезпечується правильним вибором утеплювача, який зменшує зовнішній звуковий потік і робить тихішим закриття вхідних вуличних дверей;
 • термоізоляція. Утеплення виконує спінений ППС або мінеральна вата. Ущільнювачі створюють герметичність за контуром конструкції. Бажано, щоб шарів утеплення було не менше 3-х.


Вхідні двері до квартири металеві відрізняються від зовнішніх у котеджі. У першому випадку блокування попадання холодного повітря виконує спільні двері до під'їзду. Квартирна конструкція здійснює нейтралізацію шуму із загального коридору. У другому випадку бажано спочатку облаштувати тамбур, щоб повітряний простір нівелював зовнішній холод.

Дають хороші результати вхідні металеві двері з рамою, що утеплює. Також рекомендовано облаштовувати терморозрив: спеціальну вставку монтують між двома листами сталі, щоб не було промерзання другої металевої поверхні.

Захист дверей від проникнення чужих осіб

Метал має найвищі показники міцності, довговічності та захисту. Протидія грабіжникам надається класом зламостійкості. Якщо в багатоквартирних будинках є домофон або консьєрж, то в приватному володінні треба самостійно забезпечувати захист житла за допомогою правильного вибору вхідних металевих дверей.

Пропонується 4 класи організації антипроникнення:

 • 1-й: не вдасться зайти в чуже приміщення за допомогою викруток, зубила, сокири;
 • 2-й: виключається зламування механічним способом, застосовуючи відмички інші уніфіковані пристрої;
 • третій: неможливо потрапити всередину, застосовуючи електроінструмент;
 • 4-й: повне блокування проникнення.

Кожен наступний клас збільшує стійкість до вандалізму та незаконного відкриття. Вироби випускають стандартними та з підвищеними вимогами щодо надійності (броньовані, стійкі до дії куль).


Дизайн

Оздоблення додає привабливості вхідної групи.       

 • Якщо вам близький стиль техно, вибирайте порошкове фарбування. На вхідні вуличні двері можна зробити фактурне напилення, що перетворює гладку поверхню на рельєфну текстуру.
 • Деревне оформлення передбачає використання накладок з ясена, дуба, які пройшли стадію просочення олією та пофарбовані лаком.
 • Панелі з модифікованої деревини (МДФ) із фінішним покриттям водостійкою плівкою.
 • Плити із пластику, що приклеюються на вхідні металеві двері. Здешевлюють рішення, але не завжди підходять із позиції естетичного сприйняття.

Додатковим декором є використання кованих елементів, що прикрашають.


Який вибирається товщина дверей

Вхідні металеві двері бувають різного призначення.

Для господарського призначення (вхід у підвал, у підсобку) вибирають товщину полотна 5 см.

Квартирний варіант має розмір 7-8 см.

В особняк котедж встановлюють вхідні металеві вуличні двері товщиною до 9-10 см.

У банківське сховище, на великий склад, у будівлю архіву з документами, іншими цінностями ставлять броньовані моделі завтовшки понад 10 см.


Продукція від криворізького виробника

Вхідні двері в квартиру, офіс пропонує компанія «Вікна SV». Кількість клієнтів з цієї продукції перевищила 1000 осіб, кожен замовник отримав саме той варіант, який планував купити спочатку.

Ми займаємось виробництвом вхідних металевих дверей без посередників. Це означає, що вартість виробів із монтажем буде оптимальною. Готові запропонувати моделі під ваші фінансові можливості.

Коментарі