0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як вибрати вікна: у спальню, у дитячу, у ванну кімнату?

Металопластикове скління розраховане на довгі роки активної експлуатації, тому воно має бути міцними та зносостійкими. Підбираючи нові конструкції для свого житла, необхідно знати основні вимоги, від яких безпосередньо залежатиме їхня функціональність та довговічність.

Загалом віконні конструкції повинні відповідати загальним критеріям якості всіх елементів:

  • Склопакет – від нього залежатиме теплоізоляція тому, скло необхідно брати завтовшки від 4 мм;
  • Профіль – найкращим рішенням буде придбати клас А, у свою чергу армування має бути не менше ніж 1,5 мм. Що стосується кількості камер тут, чим більше, тим краще триматиметься необхідна температура;
  • Фурнітура – вона має бути металева та з якісним покриттям, що захистить від корозії.

Особливої уваги вимагають скла для ванної, спальні та дитячої, адже для таких приміщень віконне оформлення має особливе значення.

Вікна для спальні

Важливими критеріями для місця, яке призначене для сну та відпочинку, є високий рівень теплоізоляції і, звичайно ж, звукоізоляції, крім цього, потрібний якісний захист від комах, щоб можна було спокійно провітрити приміщення.

Найкраще придбати профіль з 5 камерами, і до нього двокамерний склопакет з хорошим рівнем енергозбереження. Якщо спальня знаходиться на південній стороні, потрібно підшукати гарний сонцезахист. Вікна в спальню краще вибрати з поворотно-відкидним механізмом фурнітури, для забезпечення подачі свіжого повітря. Такий спосіб наситить кімнату свіжим повітрям, при цьому не принесе істотних змін у температурі.

Засклення для дитячої кімнати

Клімат місця, в якому ростуть діти, дуже важливий для їх повноцінного розвитку, тому вікно для дитячої має забезпечувати тепло та безпеку. Найкраще, підійде профіль, що складається з п'яти камер у поєднанні з двокамерним склопакетом із захистом від сонця, якщо кімната виходить на сонячну сторону.

Крім цього, скління має бути виготовлене з матеріалів найвищої якості, що є екологічно чистими та безпечними для дитячого організму. Також важливо доповнити конструкцію захистом від відкривання стулки і, звичайно ж, хорошим захистом від настирливих комах.

Вікна для ванної кімнати

Останнім часом приміщення для ванни зазнало істотних змін, і сьогодні воно поступово струшує з себе асоціації з тісним і вологим приміщенням, що знаходиться десь усередині квартири. Сучасне бачення цього простору має на увазі простір, велику кількість світла, невелику зону для релаксу і, звичайно ж, віконні конструкції. Скління із пластику, ідеальне для простору з високою вологістю та значними перепадами температури. А щодо скла, варто вибрати непрозорі варіанти або з оригінальними вітражами. Фурнітуру краще вибрати з можливістю відкривати стулку у різному положенні, щоб легко забезпечувати простір свіжим повітрям.

Коментарі