0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Як збільшити балкон? Способи розширення

Розширення лоджії або балкона дозволяє примножити метраж. Такий ремонт дає можливість додати квадратні метри квартирі, або просто трохи розширити житловий простір, наприклад, за допомогою винесення скління далі межі парапету. Перш ніж здійснити розширення балкона, варто знайти для себе підходящий варіант ремонту, і підшукати досвідчену команду професіоналів, які допоможуть правильно, швидко і якісно зробити такий складний і трудомісткий процес.

Як можна збільшити балконний простір?

Щоб додати додаткові квадратні метри до існуючих габаритів квартири, існує два кардинально різні способи:

  • Приріст метражу по підвіконню. Такий варіант має на увазі, що за межі парапету виступатиме лише скління. Змістити віконну конструкцію можна на відстань до 40 сантиметрів. Загальні квадратні метри залишаються незмінними, проте з'явиться корисне місце, яке можна використовувати як місце для зберігання речей, облаштувати зону для творчості або вирощування рослин. Плюсом такої реорганізації, можна вважати маловитратність, адже тут не йдеться про зміни фасаду та комплексний ремонт;
  • Збільшення підлоги. Такі зміни вважаються витратними, але й популярнішими. Тут мається на увазі демонтаж старої, зношеної конструкції, місце якої монтується нова, збільшена на кілька квадратних метрів площа. Такий процес вимагає значних тимчасових та фінансових вкладень, проте, і результат перетворення відчутний.

Як відбувається збільшення балконного приміщення по підлозі?

Методів отримання більшої площі за рахунок підлоги кілька, проте найпоширенішими вважаються такі:

  • Встановлення металевого каркасу на плиту. Метод дозволяє примножити плиту на 30 сантиметрів у кожну сторону;
  • Використання швелерів. Таким чином можна отримати балкон під ключ великим на півметра на всі боки;
  • Демонтаж старого каркасу та формування нової основи з використанням швелерів.

Процес створення нового великого простору починається з демонтажу старої конструкції. Далі відбувається посилення та нарощування плити, монтаж металевого каркасу, за допомогою зварювання, або посилення основи за допомогою швелерів. На підготовлену основу монтується заздалегідь обране скління балкона. На фінішному етапі відбувається облицювання фасаду та утеплення одним із сучасних матеріалів. Завершуються роботи обробкою зовнішньої та внутрішньої частини балкона та декорування приміщення.

Крім того, що для робіт зі збільшення балконного приміщення необхідно знайти професійних виконавців, варто подбати і про дозвіл. Без відповідного дозволу, можна додавити площу в межах 30 сантиметрів, проте якщо доданий метраж їх перевищує, такі роботи вже належать до категорії реконструкцій та вимагають оформлення проектної документації у відповідних інстанціях.

Фотографії
Коментарі