0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Якими мають бути вуличні двері в приватний будинок?

Двері, що встановлюються у приватних будинках, дачах або котеджах, мають значні відмінності від тих, що використовуються для квартир у багатоповерховому будинку. Вхідні вуличні двері повинні мати вищі показники надійності та витривалості, адже на них постійно впливає ціла низка факторів, серед яких:

  • волога;
  • ультрафіолетове світло;
  • пил;
  • сніг, мороз;
  • перепади температури.

Щоб мінімізувати вплив цих факторів, необхідний комплексний підхід до доопрацювання та модифікації всіх частин конструкції.

У чому особливість дверей для приватного будинку?

У більшості випадків для дому вибирають металеві броньовані моделі, у виробництві яких використовують сталь товщиною 1.2-3 мм. Для виробництва коробки використовують профіль товщиною 3-5 мм. Щоб посилити конструкцію, використовується спеціальна комбінація з поперечних та поздовжніх ребер. Завдяки цьому полотно здатне витримати навіть сильні удари.

Протистояти злому та проникненню, дозволяє спеціальна фурнітура, що забезпечить гарне прилягання полотна та надійно замкнене приміщення. Утеплювач високої якості, що заповнює внутрішню частину, допомагає підвищити теплоізоляцію. За привабливий зовнішній вигляд відповідають декоративні накладки, що допомагають надати конструкції естетичні зовнішні дані.

Основні вимоги до конструкції

Для забезпечення належного комфорту та безпеки в приміщенні, металеві двері повинні відповідати низці вимог:

  • Удароміцність. Навіть найсильніші удари не повинні вплинути на справність та цілісність полотна;
  • Шумоізоляція. Хороша дверна конструкція повинна поглинати до 42 дБ, щоб створити комфорт і хорошу атмосферу в будинку;
  • Збереження тепла. Через віконні та дверні конструкції, відбувається найбільша втрата тепла, тому дуже важливо мінімізувати ці втрати;
  • Вологонепроникність. Щоб метал не піддавався впливу опадів, використовують спеціальну плівку;
  • Стійкість до ультрафіолету. Щоб покриття поверхні не вигоряло на сонці та надовго зберегло свій зовнішній вигляд, використовують спеціальне фарбування з ламінацією.

Ідеальні двері для приватного будинку

З огляду на здатність протистояти зовнішнім факторам погоди, витривалість та відмінний захист від непроханих гостей, найоптимальнішим рішенням є двері з металу. Інші матеріали для цих цілей суттєво програють за багатьма показниками. Наприклад, металопластикові моделі сильно страждають від сонця, а дерев'яні бояться вологи. Крім цього, такі варіанти дуже легко розкрити.

Але іноді металеві конструкції не мають достатній рівень теплоізоляції, і в такому разі потрібно вжити деяких заходів. Наприклад, можна обладнати тамбур, або, якщо його будівництво не входить у плани, вибрати двері з терморозривом, що є металевим прошарок, що служить як бар'єр для холоду. Таким чином, можна згладити різку різницю між температурою в приміщенні та на вулиці.

Коментарі