0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Коли потрібно міняти пластикове вікно?

Головною функцією вікон, згідно з нормами ДСТУ, є захист від зовнішніх погодних факторів, шуму, холоду та надмірної спеки. Якщо в приміщенні з'явилися протяги, вогкість, в нього проникають сторонні шуми, холод чи спека, варто подумати про покупку нового скління. У більшості випадків проблеми з функціональністю викликає зношений профіль. Крім того, конструкції, які були встановлені з помилками або виготовлялися без відповідності стандартам якості, також краще поміняти на сучасні пластикові вікна у Кривому Розі.


Як зрозуміти, що причина проблеми криється у вікнах?

Часто проблеми зі зношеними конструкціями видно неозброєним поглядом, і їх можна визначити самостійно. Але якщо є сумніви, значить, потрібен фахівець, що зможе точно визначити причини, серед яких може бути як зношування всієї віконної конструкції, так і погано зроблені укоси, через що утворилася щілина між рамою та укосом. Крім того, створити проблеми може фурнітура, що вийшла з ладу, і втрата еластичності гумового ущільнювача, що призводить до поганого прилягання стулки.

Деякі з причин можуть вирішитися ремонтом або покупкою деяких елементів, але іноді все ж таки краще зробити повний демонтаж.


У яких випадках достатньо заміни комплектуючих?

Існує радий випадків, коли спеціаліст може запропонувати ремонт комплектуючих та обійтися без повної заміни, наприклад:

  1. Ушкоджене скло. Така неприємність вирішується досить швидко та легко. Майстру необхідно зробити замір скла, і вирізати нове. Встановлення нового скління у досвідченого фахівця займає не більше години;
  2. Підвищення функціональності. У випадку, якщо набрид глухий склопакет, його можна замінити новою стулкою, що відкривається.
  3. Збільшення здатності зберігати тепло. Якщо встановлений старий однокамерний склопакет, замість нього можна поставити двокамерний, який буде вмонтовано на старий профіль;
  4. Несправності фурнітури. У разі поломки фурнітури потрібно проконсультуватися зі спеціалістом, який допоможе підібрати якісну фурнітуру, що підійде під конструкцію.


Коли варто повністю замінити віконну конструкцію?

Є ситуації, за яких без повної заміни просто не обійтися. У такому разі необхідно вибрати відповідний варіант, ознайомитися з тим, яка ціна на вікна у Кривому Розі та замовити нове скління.

Покупка нового скління необхідна коли:

  • зношений та деформований профіль, наприклад, якщо на ньому присутні тріщини, сколи та ущільнювач, що розшарувався;
  • застарілі вікна, що зроблені без дотримання стандартів якості;
  • пожовтіння або потемніння ПФГ, що може свідчити про зношування або порушення при виробництві;
  • відсутність герметичності.


Крім перелічених причин варто також демонтувати віконні конструкції в новому житлі, адже складно з'ясувати, якої якості старе скління і як довго воно експлуатується.


Коментарі