0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Найновіші профільні системи від Миропласт WDS 76 MD та WDS 76 AD

Компанія Миропласт поставила собі за мету вивести українську віконну промисловість на більш високий рівень, і результатом цього стало нове сімейство вікон WDS 76, які завдяки своїм технічним характеристикам і новій, збалансованій конструкції значно перевершують популярні, до цього часу, 70- е та 80-ті варіанти. Запуск виробництва новинки, що сприяє тому, що вікна українського виробництва, будуть повністю задовольняти вимоги європейської якості.

Новинки вже пройшли всі етапи відповідних перевірок, на яких продемонстрували високі результати за всіма суттєвими показниками. Крім цього, новинки змогли перевищити необхідний рівень збереження тепла в приміщенні, не лише України, а й навіть Європи, що можна назвати колосальним досягненням української віконної галузі.


Новинка WDS 76MD і чим вона порадує споживача?

Дані випробувань та перевірок говорять про те, що представлена модифікація стане чудовою альтернативою попереднім моделям, а може навіть витіснити їх на задній план, так чи інакше, але вікна WDS у Кривому Розі збагатилися на ще один чудовий варіант.

Основні технічні показники:

  • монтаж – 76 мм;
  • склопакет товщиною 48 мм;
  • система із 6 камер;
  • 3 контури ущільнення;
  • замкнута армована рама та імпост.

За бездоганність такої інновації відповідає можливість отримати кристально білий колір, або раму, вкриту двосторонньою ламінацією. При цьому колір профілю, рама та ущільнювач створять гармонійний тандем, що чудово виглядатиме.

Головною метою виробництва WDS 76MD було створення конструкції найвищої енергоефективності, що відповідатиме європейським стандартам. Результатом стало досягнення неймовірного коефіцієнта провідності тепла – Uw – 0/79 Вт/м2К. Цей показник перевищує ті, що були у попередніх версій, і відповідає найновішим стандартам.

Зазнала покращень і звукоізоляція, і тепер, віконна система здатна поглинути звук до цілих 50 Дб.

Унікальний представник вікон нового покоління - WDS 76 AD

Для тих, хто в пошуку ідеального скління для приміщення, дана модифікація від Миропласт може стати ідеальним варіантом, що порадує завидними технічними характеристиками:

  • монтаж – 76 мм;
  • два варіанти склопакета – 40 та 48 мм;
  • кількість контурів ущільнення – 2;
  • кількість камер – 5.

Система здатна стати новим еталонним стандартом та найбільш популярним рішенням серед споживачів найближчим часом. Конструкція стала результатом грамотного та гармонійного поєднання необхідних якостей та конструктивних особливостей, в результаті новинка не тільки відповідає стандартам, але й багато в чому їх перевершує. WDS 76 AD ідеально підходять для приватного будинку, квартири або офісу в сучасних новобудовах і навіть у старіших будинках.

Завдяки вдалому поєднанню 5-камерної системи та склопакета в 40 або 48 мм, вдалося досягти показника теплопровідності, що на цілих 20% перевершує ті, що демонстрували попередні версії.

Завдяки тому, що є можливість вмонтувати триплекс на 6 або 8 міліметрів, вдалося відчутно підвищити звукоізоляційні здібності як склопакета, так і віконної конструкції в цілому.

Крім цього порадує велика кількість світла, що проникає в приміщення, адже площа прозорої частини розширилася, а завдяки збільшеним камерам для армування є можливість виготовляти досить великі скляні конструкції.

Image 1
Image 2

WDS 76 MD, WDS 76 AD, вікна WDS

Коментарі