0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Основні правила вибору вікна у квартиру

До процесу вибору та купівлі нового скління потрібно підходити з усією відповідальністю, адже термін служби такої купівлі обчислюватиметься десятиліттями. Сучасна ринкова різноманітність кишить усілякими рішеннями, серед яких цілком прості варіанти, і досить нестандартні. Щоб не загубитися в усьому розмаїтті та вибрати відповідні енергоефективні вікна для квартири, варто дотримуватися деяких критеріїв, які, як кажуть фахівці, гарантуватимуть споживачеві наступне:

  • оберігати приміщення від шуму;
  • мінімізувати вплив зовнішніх факторів;
  • захищати квартиру від зломів та проникнень;
  • забезпечувати зручність та простоту у використанні;
  • гарантувати тривалий термін користування.


Основні параметри нової конструкції

Щоб нові металопластикові вікна відповідали всім перерахованим вище критеріям, необхідно, щоб кожен елемент конструкції, а саме профіль, фурнітура і склопакет, мали параметри найвищої якості. Крім цього, на якість, надійність і функціональність вікон впливатиме монтаж, який найкраще довірити кваліфікованому фахівцю.


Профіль ПВХ

Профіль, це основа, тобто каркас конструкції, на якій тримаються всі інші елементи, тому до нього висувається ряд жорстких вимог:

  • Гарне збереження тепла. Мінімальна кількість камер, яка допускається у профілі, дорівнює трьом. Такий профіль добре підходить для клімату України та підходить для скління балконів, будинків, офісів та інших приміщень;
  • Жорсткість. Для того, щоб конструкція відповідала цьому критерію, виробниками використовується армований профіль;
  • Екологічність. Для виготовлення конструкції з ПВХ використовують виключно безпечні матеріали, які при цьому гарантуватимуть потрібні технічні характеристики;
  • Дизайн. Поверхня профілю повинна бути гладкою та однорідною.


Склопакет

У придбанні нового скління пріоритетним є вибір якісного склопакета. І в першу чергу потрібно визначитися з кількістю скла, і тут все просто, чим їх більше, тим краще захист від шуму та рівень енергозбереження. Найбільш популярним вважається двокамерний варіант, але якщо купуються вікна для дитячої чи спальні, краще підібрати варіант з великою кількістю стекол.

Виробники рекомендують віддати перевагу склопакетам, у яких повітряні камери наповнені спеціальними газами: криптоном або аргоном, що добре підвищують здатність вікон зберігати потрібну температуру в приміщенні, а також краще вибирати вікна із захистом від сонця, щоб убезпечити своє житло гарячих променів.


Фурнітура

Якісна фурнітура допоможе забезпечити легке користування конструкцією. Вона повинна сприяти простому відкриття та закриття вікна, провітрювання, і що важливо забезпечувати захист від зламів та запобігати спробам відкриття вікон дітьми.


Найкращі вікна для квартири

Для тих, хто мешкає на самих верхніх або перших поверхах, варто насамперед звернути увагу на вікна з найкращим захистом від злому, оскільки на цих поверхах найчастіші випадки пограбування. Для таких квартир ідеальним варіантом буде профіль у комбінації з ударостійким склом та протизламною фурнітурою.

Ще одним способом захисту є триплекс, який не тільки перешкоджатиме проникненню зловмисника, а й допоможе уникнути травм від розбитого скла, якщо його ненароком розіб'є дитина.

Крім усього перерахованого, віконна конструкція має добре оберігати від шуму, особливо це важливо у великих містах, де постійний шум, який часто перевищує норму. Хороша шумоізоляція, допоможе зробити перебування в квартирі комфортним та приємним, а в сукупності зі здатністю вікна перешкоджати сонячному світлу та підтримувати необхідний клімат, квартира стане зоною відпочинку та наповнення життєвою силою.

Крім технічних характеристик, сучасні вікна мають гарно вписуватись у сучасний інтер'єр. Завдяки широкому вибору кольору ламінації, віконну конструкцію можна вписати в будь-який інтер'єр. Окрім цього, сучасні вікна можуть похвалитися скошеними краями та оригінальними рамами.

Коментарі