0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Переваги пластикових вхідних дверей

Пластикові вхідні двері прийшли на зміну дерев'яним та металевим. Вони не поступаються їм у міцності і перевершують теплоізоляцію. Конструкції з ПВХ встановлюють у будинках та квартирах. Останні 5 років тенденція набирає популярності серед тих, хто має заміські дачі з високими парканами.

Переваги пластикових вхідних дверей   

Конструкції старого типу втратили актуальність. Дерев'яні обирають для міжкімнатного з'єднання. У зимово-весняний період вони розбухають зовні під впливом снігу та дощів. Металеві доводиться часто фарбувати. При сильному морозі є ризик того, що конструкції примірзнуть. Пластикові вхідні двері відрізняються від них стійкістю та універсальністю. 

Зовнішній вигляд

Багато хто хоче, щоб оформлення приміщення мало один дизайн усередині. Пластикові вхідні двері роблять у різному виконанні. На замовлення конструкцію оформляють під залізо зовні та під дерево всередині. Дизайн виробів відрізняється за:

  • Кольору. Основний матеріал білого забарвлення, але його ламінують під дерево чи обробляють фарбою різних відтінків.
  • Матеріалу. Конструкцію роблять із ПВХ, але всередині та як елемент декору, за бажанням замовника, може використовуватися метал, скло, алюміній та дерево.
  • Різновиди замку: одно- або багатозапірний, автоматичний або протизламний.
  • Формі. Зроблені аркою, з косими кутами чи прямокутні.

Заповнювач вставок буває прозорим та непрозорим. Перший дозволяє світлу проникати у приміщення. Це робить кімнату візуально ширшою. Від цікавих очей перехожих пластикові вхідні двері захищені антивандальним триплексом. Другий виготовлений з панелей або сендвічів, які не пропускають світло.

Стійкість до впливу зовнішніх факторів та звукоізоляція

Монтажна глибина виробу – 70 мм. Вони не пропускають холод узимку. Це збільшує енергоефективність приміщення. У разі різких перепадів температурного режиму стан конструкції не змінюється. На неї не впливає ультрафіолет, а опади стікають поверхнею у водовідведення. Механічні пошкодження завдати непросто: вона не пробивається ударами куркулів або при тиску плечем.

Пластикові вхідні двері не пропускають звуку. Вони вбудовують від 1 до 5 камер, які блокують шум з вулиці. Вони щільно прилягають до рами і не пропускають навіть подих вітру. Чим більше камер, тим сильніша ізоляція, тому для приміщень біля траси більше підходять три- або чотирикамерні конструкції.

Простота догляду

Якісний ПВХ не вибагливий у догляді. Його миють водою з милом або протирають ганчіркою для пилу. Зняти бруд нескладно, тим більше, що матеріал не взаємодіє з побутовою хімією.

Регулювати пластикові вхідні двері можна самим. Вони підтягуються стандартними шестигранниками, як вікна із ПВХ. Вся фурнітура залишається у вільному доступі, тому поміняти з літнього на зимовий режим або підтягнути конструкцію можна без особливих зусиль.

Раніше вироби ставили тільки на балкони та мансарди, тому є 2 системи відчинення дверей: розстібна та розсувна. Першу встановлюють частіше на вході, другу – до зимового саду або біля французьких вікон. Розсувний варіант роблять виключно з ПВХ, дерев'яних чи металевих аналогів немає.

Ціна на пластикові вхідні двері нижча, ніж на інші. Але якість матеріалу зазначена у ГОСТах, які є у кожного офіційного продавця. Вони показують міцність виробу та його характеристики. Якщо всі вимоги дотримуються, конструкція прослужить 20 і більше років.

Коментарі