0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Переваги та недоліки дерев'яних дверей: що варто знати перед покупкою?


Сучасні технології оточили інноваційними матеріалами, з яких виготовляють фактично кожен предмет у будинку. Такі новинки мають неймовірні можливості, фантастичні якості та сучасний зовнішній вигляд. Однак такий штучний навколишній світ наштовхує на бажання мати щось натуральне та природне, тому, дерев'яні двері в Кривому Розі залишаються популярними та затребуваними.


Особливості та різновиди дерев'яних дверей

Для тих, хто любить оточувати себе натуральними предметами, відмінним рішенням стане встановлення дверей з дерева, що вигідно впишуться в інтер'єр та додадуть йому затишку, тепла та умиротворення. Крім цього, на відміну від штучних аналогів, натуральний матеріал має низку переважаючих якостей.

Весь різновид, що формується на основі породи деревини, що використовувалася для виготовлення. Отже, виділяються такі кілька різновидів:

  1. Сосна. Цей варіант має найбільшого поширення і зустрічається практично у кожному магазині. Такі конструкції привабливі за ціною, мають гарний зовнішній вигляд, проте через м'якість, сосна схильна до впливу різких стрибків температури та вологості.
  2. Вільха. Така деревина більш стійка до вологості і досить міцна, тому виготовлені з неї двері часто використовують для кухні або ванної кімнати.
  3. Дуб. Використання дуба в інтер'єрі приміщення додає розкоші та статусності, через що він має особливу популярність серед споживачів. Крім цього, такий різновид порадує надійністю, довговічністю та вишуканим зовнішнім виглядом. Поверхня дубового виробу не боїться вологи, перепадів температури чи механічної дії. Однак для таких дверних конструкцій варто підібрати надійну і потужну фурнітуру, адже вони мають досить велику вагу.

Той чи інший варіант необхідно вибирати під свої потреби, можливості та особливості приміщення, і головне, перед замовленням буде зайвим ознайомитися з плюсами та мінусами дерев'яних дверей.


Плюси встановлення дверей з натуральної деревини

Переваг такої конструкції достатньо, щоб ухвалити рішення встановлювати її у свій будинок чи квартиру. Крім оригінальності та унікальності кожної моделі, варто відзначити неперевершений зовнішній вигляд, завдяки якому виріб стає прикрасою та видним елементом загального інтер'єру. Широкий вибір колірних рішень, варіантів та дизайнів, дозволяє вибрати необхідний варіант та зробити вхід у приміщення красивим доповненням або видним елементом усього простору. Також, користувачів порадують екологічність та безпеку, завдяки яким, натуральний матеріал приноситиме до будинку лише естетику, практичність та надійність, без жодної шкоди для мешканців.

Не менш важливою є надійність та здатність дверей прослужити багато років, і тут натуральний матеріал здатний здивувати та порадувати. Крім цього, важлива функціональність, і тут варто відзначити, що окрім надійного захисту від злому чи проникнення, дерев'яні двері забезпечать надійну теплоізоляцію та захист від зовнішнього шуму. Таким чином, ніщо не турбує затишну атмосферу будинку.


Нестачі дверних конструкцій з дерева

Природні матеріали не такі ідеальні, як би цього хотілося, і мають деякі недоліки, про які варто знати передусім покупкою.

На такі вироби має вплив волога, тому, варто ретельно вибирати деревину під особливості приміщення, наприклад для ванної, або іншого приміщення з високою вологістю, краще вибрати варіант, що здатний добре переносити вплив вологи.

Такі конструкції досить важкі, проте це легко вирішити за допомогою якісних та надійних кріплень, а сам монтаж довірити професійній команді майстрів.

Як показує практика, такі двері однозначно варті уваги, адже властивості натурального матеріалу доповнюються спеціальними покриттями та обробками, що дозволяє матеріалу довше виконувати свої функції, зберігати первозданну красу та протистояти негативному впливу зовнішнього середовища.


Коментарі