0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Переваги заміни дерев'яних вікон на металопластикові

Навіть скління найвищої якості, рано чи пізно піддається впливу часу, і втрачає свій первозданний вигляд та характеристики. Йдеться про старі, всім знайомі та звичні дерев'яні рами. Свого часу це були еталонні, якісні та стильні дерев'яні вікна, які мали досить непогані характеристики. Однак під сучасні вимоги, вони мало підходять, тому їх все частіше замінюють сучасними конструкціями з ПВХ.

Питання про заміну наявних конструкцій стає більш актуальним у таких випадках:

  • Засклення не відповідає потребам;
  • Рама або скло мають пошкодження, що не полягають у ремонті;
  • Рама не вписується в загальний дизайн приміщення;
  • Відсутня герметичність;
  • Є бажання поставити більш сучасні та якісні рами.

Вікна з дерева не можуть похвалитися хорошими ізоляційними властивостями та, крім цього, вони вимагатимуть регулярного та енерговитратного догляду. Потрібно систематично оновлювати лакофарбове покриття, взимку заклеювати щілини, а з приходом тепла знімати утеплювач. Крім того, часто є проблеми з фурнітурою. А про наявність теплоізоляції та звукоізоляції можна лише мріяти.

Заміна наявних рам на нові металопластикові вікна дозволяє розв'язувати проблему з протягами, знизити шум у приміщенні та зберегти в ньому потрібну температуру. Бонусом до всього цього буде стильний та лаконічний зовнішній вигляд.

Позитивні сторони металопластикового скління

Дані віконні системи вже сповна довели свої переваги перед системами з деревини. Найбільш явними плюсами таких систем є:

  • Здатність відмінно зберігати тепло в приміщенні, завдяки чому можна навіть знизити витрати на опалення;
  • Високий рівень звукоізоляції. Особливо це актуально для мешканців великих міст;
  • Простота догляду. Для підтримки віконного блоку в належному стані достатньо раз на пів року відрегулювати, змастити та очистити його від забруднень;
  • Захист від злому. Якщо використовувати фурнітуру з протизламним механізмом, можна надійно захистити своє житло від проникнення та пограбування;
  • Гарний дизайн. Зовнішність металопластикового скління відмінно підійде під будь-який інтер'єр житлових приміщень, офісів або магазинів. А щоб додати унікальність профілю, можна використовувати ламінацію.

Що потрібно враховувати під час заміни?

Те, наскільки довго та ефективно слугуватиме нове скління, залежить від якості виготовлення, конфігурації та відповідності технології встановлення.

Конфігурацію вікон варто підбирати, спираючись на свої особисті уподобання та потреби. Для цього варто лише уточнити свої побажання при виборі менеджера компанії. Важливим буде підбір відповідного профілю, скла та фурнітури. За бажанням, можна скористатися послугами з ламінування або залишити первозданний білий колір. Важливим аспектом буде встановлення, і тут варто довірити її професіоналам, які зроблять це якісно та швидко.

Коментарі