0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

П'ятикамерні пластикові вікна: у чому їх переваги, які їх особливості та чим вони відрізняються від трикамерних

Конфігурація вікна, це один із ключових факторів, що впливають на комфорт та температуру в кімнаті. Вибираючи для себе оптимальну кількість камер для скління, варто спочатку розібратися, що таке 5- та 3-х камерні металопластикові вікна.

Варіант із 5 камерами, має металопластиковий профіль, в якому є п'ять повітряних камер. Відповідно, другий варіант має всього 3 такі повітряні прошарки. Камера являє собою замкнутий простір, що повністю заповнений повітрям, або як у деяких варіантах – теплоізоляційним матеріалом. Вони служать для ізоляції приміщення від шуму та мінімізують втрату тепла.

Чому п'ятикамерні варіанти популярніші?

Такий різновид скління зараз вважають фактично еталонним, а кількість бажаючих встановити його собі досить велика, і на це є вагомі причини.

П'ятикамерний варіант здатний досягти відмінної теплоізоляції. На відміну від своїх попередників із 3 камерами, які виявилися малоефективними у суворих кліматичних умовах, новинка показала вищі результати.

Особлива конструкція таких вікон дозволила отримати ряд вагомих переваг.

  1. У сусідніх камерах повітряне заповнення не здатне змішуватись. Таким чином вдалося знизити теплопровідність.
  2. Монтажна глибина становить цілих 70 сантиметрів. Це дозволяє встановити двокамерний склопакет, що має позитивний вплив на збереження тепла в приміщенні.

Такі характеристики зробили подібні вікна найкращим рішенням для холодних регіонів.

Ще одним важливим фактором, що говорить на користь п'ятірки, є звукоізоляція. Такі вікна здатні поглинути навіть сильні звуки та забезпечити кімнату тишею, навіть у разі розташування квартири у галасливому районі. А якщо вибрати рішення з товстим зовнішнім склом у 6 мм, фактично ніякий сторонній звук не зможе зіпсувати атмосферу в будинку.

Порадує стабільність і міцність таких конструкцій, адже вони мають велику кількість ребер жорсткості, завдяки чому профіль здатний довше зберігати свою герметичність. На нього не впливатиме ні різкий стрибок температури, ні можливі механічні навантаження. Як результат, саме такі конструкції використовуються для створення габаритного скління, наприклад, панорам або суцільного скління веранд, балконів або альтанок. Звичайно ж, додає надійності та функціональності якісна фурнітура.

Вибір необхідного склопакета для п'ятикамерних вікон

Подібне скління передбачає використання склопакета товщиною 40-41 мм, а в деяких випадках застосовується і більш тонкий склопакет. Однак тонше ставити немає сенсу, адже часто вікна використовуються для житлових будинків або квартир, отже, важливим показником є ​​здатність зберігати тепло. Тому вибір часто падає на варіант із найвищими показниками енергоефективності.

  1. Як мінімум одне скло повинно мати низькоемісійне напилення, що служить для затримки тепла в приміщенні.
  2. Для заповнення камер краще підходять аргон, криптон та ксенон, що не дають склопакету можливість випускати тепло.
  3. Зовнішнє скло повинно мати товщину 6 мм, що допоможе покращити звукоізоляцію.
  4. Використовувати триплекс, що покращить стійкість до механічних пошкоджень та навантажень.

Таким чином, на користь п'ятикамерних вікон говорить величезний перелік важливих переваг, у свою чергу трикамерний варіант, виграє лише за одним показником. вартість. І тут варто пам'ятати, що економити на своєму комфорті погана ідея.

Коментарі