0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пластикові вікна з функцією захисту від злому: інноваційні рішення для безпеки

Захист свого житла від проникнення зловмисника є першорядним завданням, особливо, коли стоять металопластикові вікна, адже саме через них, у більшості випадків, злодії проникають до будинку. Надійно убезпечити віконні конструкції, можна як на етапі встановлення, так і вибрати захисний механізм для вже встановленого скління, благо, широкий вибір різних захисних конфігурацій, дозволяє вибрати варіант на всі випадки.

Де металопластикові вікна із захистом від злому найбільш необхідні?

Найчастіше виробники пропонують клієнтам базові варіанти для вікон, що є протизламними механізмами у фурнітурі. Але цього, в більшості випадків, недостатньо, і необхідно шукати додаткові, надійніші способи захиститися, особливо коли йдеться про віконні конструкції, що розташовані в наступних приміщеннях:

 • Котеджі та будинки поза територіями, що охороняються;
 • Квартири, розташовані на перших та останніх поверхах;
 • Громадські та комерційні об'єкти, що знаходяться поза територією, що охороняється і з склінням, що виходить на вулицю.

Ефективність захисту металопластикових вікон

Основне завдання, яке покладено на протизламні вікна, це максимально утруднити проникнення, збільшити час розтину конструкції та, відповідно, збільшити ймовірність шуму.

У середньому, щоб проникнути в приміщення, зловмиснику достатньо пари хвилин, а якщо віконна конструкція з надійним захистом, на її розтин може піти вже понад 15 хвилин. Знаючи це, в більшості випадків злодій просто кине витівку зі зломом, адже поки він возитиметься, велика ймовірність, що його помітять і зловлять на місці злочину.

На жаль, але захисні механізми на металопластикових конструкціях не дають 100% гарантії, але вони здатні значно знизити ймовірність проникнення, особливо якщо вони якісні та надійні.

Як максимально захистити металопластикові вікна від проникнення?

Щоб проникнути в приміщення, зловмисник використовує такі способи:

 • Зняття стулки;
 • Розбити скла;
 • Висвердлювання замку.

І щоб убезпечити приміщення та бути готовим до будь-якого сценарію, варто підходити до цього питання комплексно.

Фурнітура із захистом від злому

Такий механізм запобігає зламуванню стулки і відрізняється від звичайної фурнітури рядом особливостей:

 • У рамі є грибоподібні цапфі, що мають невеликий виступ;
 • Рама оснащена сталевими деталями форми Н замість менш простих Т-подібних деталей.

У закритому положенні ці дві деталі формують протизламний механізм, що робить безуспішними спроби змістити стулку за допомогою будь-якого інструменту.

Засклення з підвищеною безпекою

Розбиття склопакета відкриває легкий доступ до приміщення, і щоб уникнути цього, він повинен проводитися з використанням таких технологій:

 • Застосування термостійкого скла;
 • Нанесення плівки, що бронює;
 • Використання триплексу.

Захищене таким чином скло здатне протистояти навіть сильним ударам, а якщо воно і розіб'ється, ламінація або триплекс, утримуватимуть уламки, тим самим, не дозволяючи злочинцеві проникнути в приміщення.

Додатковий захист

Крім захисту для фурнітури та склопакетів, існують інші способи, щоб убезпечити приміщення:

 • Ручки, що оснащуються протизламним механізмом;
 • Ручки, що мають кнопку, або ключ, які перешкоджають повороту ручки зовні;
 • Спеціальні сталеві пластини, які монтуються навпроти замку, тим самим унеможливлюючи його висвердлювання.

Монтаж такого додаткового захисту значно збільшить здатність вікон протистояти зловмиснику.

Витягування всієї віконної конструкції

У деяких випадках, злодій може вдатися до спроби повністю витягнути віконну конструкцію, і щоб уникнути вдалої спроби це зробити, пластикові вікна в Кривому Розі повинні монтуватися виключно професіоналами і з дотриманням усіх інструкцій, а саме монтуватися за допомогою анкерних пластин, бути добре запіненими та зафіксованими за допомогою укосів та підвіконня. Адже правильно і надійно закріплене вікно просто неможливо витягнути.

Коментарі