0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Популярні запитання про металопластикові вікна


Яка середня вартість встановлення металопластикових вікон?

На формування ціни за встановлення металопластикового вікна має вплив складність роботи, відповідність чи невідповідність стандартам таких робіт та віддаленість від міста. Також вартість установки буде змінюватися в залежності від кількості монтованих віконних конструкцій, так як при одночасному монтажі великої кількості вікон, можна розраховувати на знижку. У середньому ціна за встановлення починається від 300 гривень за квадратний метр, в яку входить як сама робота майстра, так і вартість витратного матеріалу.

Варто пам'ятати, що економити на етапі монтажу не варто, і, незважаючи на те, що завжди є дешевші варіанти, потрібно знати, що в такому випадку, це буде економія на якості та кваліфікації працівників.


Чи можуть бути металопластикові вікна придатними для історичних будівель?

Заміна скління історичних будівель відбувається на етапі реставрації, що відбувається після оцінки статусу такої будівлі, її культурного значення і, відповідно, з дозволу органів влади.

Пластикові вікна в історичній будівлі, так само як і в інших, повинні покращити шумоізоляцію, зберігати тепло всередині приміщення та перешкоджати підвищенню вологості. При цьому таке скління довговічне і досить просте у догляді, чим не може похвалитися дерев'яна рама.


Складність заміни вікон у старих будинках полягає у формі. Багато декоративних рам мають нестандартну форму. Але завдяки сучасним технологіям виробники можуть максимально близько повторити зовнішній вигляд старовинної конструкції, тим самим зберігаючи стиль самої будови:

 • Засклення, що складається з двох блоків, де один зовні повторює оригінал фасаду, а інший, який так само зроблений під старовину, відповідає внутрішньому інтер'єру;
 • Використання спеціальних елементів, що дозволяє розділяти конструкцію на сегменти, а для повної відповідності старовинному дизайну будівлі використовують декоративні елементи під старовину;
 • Використання профілів-самоклейок для облицювання, що дає можливість повторити найскладніші дизайни. Клеїти їх можна по обидва боки склопакетів.


Який термін служби у металопластикових вікон?

У більшості випадків, виробники говорять про 15-20 років служби металопластикових вікон. Структура такого скління дозволяє їм протистояти зовнішнім факторам, але варто пам'ятати, що надмірний вплив ультрафіолету шкодить конструкції, а саме пластиковим і гумовим ущільнювачам. Більш стійкими вважаються силіконові ущільнювачі, але й він має свій термін служби. Колір рами добре зберігатиметься на профілі високої якості, а металевий підсилювач також продовжуватиме строк служби вікон.

Щоб скління служило якомога довше, варто дотримуватися кількох правил експлуатації:

 • Регулярно очищати конструкцію від бруду та пилу;
 • Переключать режими в залежності від сезону;
 • Систематичне налаштування фурнітури;
 • Уникати появи тріщин і сколів на укосах.

Встановлення пластикових вікон високої якості та прості правила експлуатації можуть гарантовано подовжити термін служби вікон.


Чи можна перефарбувати металопластикові вікна?

Зміна інтер'єру приміщення передбачає зміни кольору вікон. І тут постає питання, чи можна пофарбувати скління з ПВХ? Відповідь – так.

Оскільки ПВХ набагато щільніше дерева, потрібно вибрати фарбу, яка матиме надійне зчеплення з гладкою поверхнею пластику. Плюс, таке покриття має гарантувати стійкість до пошкоджень, подряпин та зовнішніх факторів.

Фарба високої якості, буде відрізнятися гарним пігментом, що гарантує щільний, однорідний шар, а завдяки добре розтікається складу можна отримати рівномірне покриття.

Переваги фарбованих вікон:

 • Вікно можна реставрувати;
 • У процесі фарбування можна обійтися без демонтажу;
 • Широкий вибір кольорів;
 • Можливість пофарбувати навіть важкодоступні елементи;
 • Красувати раму можна самостійно вдома.

Процес фарбування починається з підготовки поверхні, а саме очищення, знежирення та обробки наждачним папером. Далі на раму наносять ґрунт, а як він висохне, можна приступати до фарбування.


Коментарі