0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

ПВХ вікна з ефектом "під дерево"

ПВХ вікна у Кривому Розі стоять у багатьох будинках. Але дерев'яні викликають у людей відчуття затишку. Особливо приваблює якісний матеріал із дорогих порід. На противагу красі виступає практичність. У конструкцій із ПВХ більш високий рівень енергоефективності та безпеки. І коли вибір стоїть між “красиво” та “практично” визначитися не просто.    

Історія створення

До початку попереднього століття всі будинки прикрашали дерев'яні рами. Вони пропускали протяги та доводилося витрачати колосальні суми на опалення. Тоді виробники запропонували полівінілхлорид. Зовні він не виділявся, проте добре зберігав тепло.

Щоб зробити ПВХ привабливим, в 1982 році компанія Rehau почала використовувати ламінування. Тобто технологію покриття профілю термостійкою плівкою. Процедура дозволяє досягти максимальної схожості з натуральним матеріалом. Пластикові вікна Rehau створюють гармонійний інтер'єр.  

вікна під дерево

Чому вибирають вікна “під дерево”?

Виробник зміг досягти максимальної схожості з натуральною поверхнею. Це дозволяє не переплачувати за обробку дорогих матеріалів та при цьому отримувати розширений функціонал.

Переваги вікон ПВХ “під дерево”:

  • Практичність. Вони забезпечують тепло- та шумоізоляцію. Не пропускають пил та демонструють високу зламостійкість. З ними взимку не буває протягів, а влітку зберігається прохолода. Шви навколо конструкції повністю герметичні.
  • Простота в експлуатації. Конструкція не вимагає обробки від прогнивання та комах. Її можна мити теплою водою із милом. Взимку та влітку достатньо регулювати стулки для якіснішої роботи.
  • Екологічність. Після експлуатації дерев'яні рами викидаються. Поліуретан підлягає вторинній переробці до 10 разів.
  • Підвіконня підходить для розміщення рослин, оскільки вони не перемерзають через протяги.

Ламінована поверхня не стирається з часом. Тому немає потреби фарбувати її повторно. Навіть на 20-й рік служби ПВХ вікна у Кривому Розі виглядають як нещодавно встановлені.


Як досягають схожості? 

Щоб конструкції виглядали однаково, виробник використовує плівку з автентичним ефектом деревини. Матовий верхній шар та глибоко тіснена поверхня роблять ПВХ максимально схожим на дерево. Навіть на дотик вони здаються однаковими. 

Пластикові вікна Rehau не тільки виглядають естетично, але й легко поєднуються з внутрішнім та зовнішнім наповненням приміщення. Вони роблять будинок чи квартиру більш гармонійними та виділяють її на тлі інших. Можна підібрати оформлення, яке поєднуватиметься з дверима, меблями і повторюватиме їх текстуру.  

Де знайти ПВХ вікна у Кривому Розі?

Компанія Вікна SV вже більше 20 років працює на ринку. Ми виготовляємо та встановлюємо конструкції різного типу. На сайті представлений перелік варіантів доступний у наявності. Також можна замовити безкоштовну послугу виміру. Наш майстер розрахує вартість та розміри рами та порекомендує, який варіант підійде для вашого приміщення.Коментарі