0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Рекомендації щодо вибору якісних вікон

У минулому столітті на зміну дерев'яним прийшли пластикові конструкції. Вперше їх презентували у Європі у 50-х роках XX століття. Вони показали себе більш енергоефективними, що відіграло ключову роль у їхньому майбутньому.

Коли опалення стало досить дорогим, почали шукати, як зменшити споживання енергії. Дійшли висновку, що велика кількість тепла приміщення втрачає через рами, яка через 2-3 роки перестає функціонувати. Також через систему монтажу, яка допускає неточне перекривання стиків.

якісні вікна Кривий Ріг

Пластикові вікна стали тим, що закрило ці проблеми. Крім того, вони дозволяють підібрати дизайн, що доповнить концепцію приміщення. Їх встановлюють у будинки нового та старого зразка, підбираючи конструкції, які підходять за вагою. Якщо ви зможете грамотно вибрати пластикові вікна у Кривому Розі, вони прослужать вам десятиліттями. Ми рекомендуємо звернути увагу на:

  • Матеріал рами та склопакетів.
  • Кількість скла та камер у профілі.
  • Тип фурнітури.
  • Армування.
  • Ущільнювач.
  • Монтаж.

Якщо ви не впевнені, у тому, які вікна краще, купіть конструкції фірми, яка на ринку вже понад 5 років. Вони цінують свою репутацію і не зв'язуватимуться з неякісними матеріалами. Але обов'язково запитайте продавця техпаспорт, щоб бути впевненим у тому, що вироби оригінальні.

Матеріали

Щоб профіль служив роками, він має бути додатково армований сталлю. Є помилка про те, що свинцевий стабілізатор, що додається у профіль, виділяється у повітря та шкодить здоров'ю. Але насправді їм обробляють усі предмети домашнього вжитку, щоб підвищити їх зносостійкість. Після обробки матеріал не вступає у жодні реакції, тому він безпечний. Якщо хочете переконатись, перевірте сертифікати тестування, в яких обов'язково вказується цей показник.

Товщина рами має бути 3 мм. Максимальна допустима похибка трохи більше 0,2 мм. Ви можете знайти і більш вузькі варіанти, але вони прослужать набагато менше, будуть схильні до атмосферного впливу і міцність швів буде набагато нижчою. 

Оптимальна кількість скла та камер у профілі

Камери відповідають за те, щоб не утворювався конденсат, зберігалося тепло і не проникав шум. Тому чим більше, тим якісніше працює вікно. Але є і зворотний бік, вони роблять конструкцію важчою. Важливо уточнити, на яку вагу розраховували будівельники, коли будувався будинок. У кліматичному поясі України найкраще використовувати чотири та більше камерні конструкції з 70 мм профілем.

Склопакет відповідає за тепло та світлопровідність. Скло в них розділені камерами, які наповнюють повітрям або інертними газами підвищення теплоізоляційних якостей. Контур з'єднується герметично і не пропускає наповнення назовні, тому перейматися тим, що через рік гази зникнуть, не потрібно.

Оптимальна ширина скла дорівнює 4 мм. Такий показник робить його стійкішим до механічних впливів. А щоб покращити енергоефективність виробу, наносять е-покриття (іони срібла).

Фурнітура для вікон

Ці дрібні деталі забезпечують роботу вікон, тому до них потрібно бути особливо уважними. Оскільки не багато хто розуміється на характеристиках, фірми самі обирають оптимальні варіанти для клієнтів. Пластикові вікна Rehau пропонують кілька варіантів, щоб ви могли вибрати необхідний функціонал: мікропровітрювання, обмежувач відкривання, дитячий замок тощо.

Армування та ущільнювач

Армуванням називають металеву вставку всередині профілю, яка підтримує форму вікна. Її товщина має бути більше 1,4 мм. Виконують його у формі квадрата або літери р.

На що варто звернути увагу? Чим товщі буде армований профіль, тим ширший склопакет ви зможете поставити. Важливо розуміти, що тонкий варіант швидко деформується. Матеріалом може бути виключно оцинкована сталь, все інше швидко стає непридатним.

Ущільнювач – це та сама чорна або сіра, рідше – коричнева стрічка, яка йде вздовж склопакета. Вона відповідає за теплоізоляційні властивості, але її вибирають тільки виробники, орієнтуючись на те, що підійде їхня продукція краще.

Монтаж вікон

Яким би дорогим та якісним не було вікно, важливо, щоб його встановили правильно, згідно з усіма стандартами України. Якщо майстри пошкодять конструкцію або неправильно опрацюють шви, незабаром вікно перестане виконувати свою функцію. Важливо, щоб піна була закрита від сонця, інакше її зашкодить ультрафіолет. Обробку необхідно проводити з усіх боків. А після закінчення робіт обов'язково потрібно зняти плівку.

монтаж пластикових вікон Кривий Ріг

Вікна SV встановлює пластикові вікна у Кривому Розі. Ми проводимо демонтаж, винесення сміття та контроль якості. На роботу наших майстрів ми даємо гарантію, оскільки конструкцію збираємо, доставляємо та встановлюємо самі. Всі умови одразу прописуються в договорі, тому проблем із експлуатацією у вас не виникне.

Коментарі