0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Розширення балкону | Збільшення балкону | Обшивка балкону

За законом розширення балкона без погоджень  з офіційними представниками допускається на 30 см назовні. В іншому випадку це є переплануванням і вимагає отримання дозволу. Але навіть 30 см за шириною стануть гарним додатком до внутрішнього простору зовнішнього приміщення.
Мати приміщення під зберігання рідко використовуваних, сезонних предметів, інструментів хочуть багато. А ще на балконі можна організувати чудову релакс-зону для чаювання, роботи на комп'ютері, квіткову оранжерею.


Способи  збільшення балкона

Збільшення балкона здійснюється по верхній або передній стінці.

  • Розширення по підвіконню. Винос відбувається при переміщенні заскленої частини у бік вулиці, а підлога залишається незмінною. Пропонується 2 види: «косинка» (короткий винос допомагає не витрачатися на утеплення, ідеальний для бетонного парапету) та довгий винос (зручний для металевого парапету, пропонується з теплоізоляцією). У другому випадку, крім привареного каркаса, додано напрямну, яка сприяє рівномірному розподілу навантажень.
  • Розширення балкона, виконане на плиті підлоги. Збільшується площа підлоги шляхом закладки металопрокату в несучі стіни об'єкта. Балкон збільшується і довжиною, і шириною.
  • Подвійне (змішане) збільшення простору. Найкомфортніший варіант у використанні дозволяє отримати максимум можливостей для збільшення площі балкона. Ширина підлоги збільшується на 40 см, віконна конструкція виноситься за парапет, утеплення знижує проникнення зимового холоду у бік житла.


Визначившись зі ступенем збільшення об'єму зовнішньої конструкції, замовляйте балкон під ключ» у Кривому Розі. Звернувшись до компанії «ВІКНАSV», ви отримаєте професійно виготовлені конструкції та якісно виконаний монтаж.

Яке вибрати утеплення балкона

Якщо ви не любите спартанські умови, коли зимовий холод знижує рівень тепла в квартирі, а балкон використовуєте не тільки для того, щоб покурити, тоді потрібно одразу подумати про хорошу термоізоляцію балкона.


  1. Зовнішню обшивку вибирають ті, у кого металевий каркас, а також охочі, які не згодні втрачати цінні сантиметри корисного простору. Як довговічні матеріали вибирають сайдинг, профнастил, рідше – вагонку із пластику. Матеріали для утеплення балкона є кольоростабільними, не бояться рясних сонячних променів, опадів, мають великий температурний діапазон використання.
  2. Внутрішнє оздоблення виконується ПВХ-панелями (з флексодруком, термомалюнком або ламінацією), декоративним каменем, сайдинг-панелями, екологічною вагонкою (з натуральної деревини та МДФ), плитами з вологостійкого гіпсокартону (вимагає подальших оформлювальних робіт). створити єдиний стилістичний дизайн, нерідко вибирають однаковими матеріали для стін та стелі.
  3. Формування оздоблення підлоги. Якщо виконується правильне утеплення балкона, то оздоблювального матеріалу не загрожує намокання. Тому тут допускається укладання ламінату, паркету, ДСП, МДФ, терасної дошки, оздоблювальної плитки, керамограніту.
  4. Матеріали для термоізоляції:
  • Пінопласт. Бюджетне рішення Плити зручно приклеювати та фіксувати на поверхні, проте треба передбачити захист від займання.
  • Піноплекс. Теплопровідність утеплення у кілька разів перевищує аналогічний показник у пінопласті. Під ним не збиратиметься вулична волога. Здатний прослужити понад 30 років.
  • Мінвата. Тяжкі панелі ускладнюють конструкцію, тому просто приклеїти їх, як пінопласт, не вдасться. Робиться решетування, в широкі отвори якого вставляються плити мінеральної вати.


Після монтажу утеплювача виконується обробка вище розглянутими матеріалами.

Підготовка балкона до комфортного використання –  це процес, що вимагає вміння. А якщо це робити разом із розширенням простору, то краще вибрати утеплення балкона «під ключ». Фахівці  компанії «ВІКНАSV» прибудуть до місця монтажу, зроблять виміри, порахують вартість замовлення, привезуть готову продукцію та встановлять її у оптимальні терміни. Послуга дійсна для Кривого Рогу та приміських населених пунктів. Збільшити балкон так просто, якщо знаєш, куди звернутися.


Коментарі