0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів і лоджій

Колись всі лоджії та балкони склили стандартними конструкціями з металопластику з механізмом поворотного та поворотно-відкидного типу. Такі варіанти досить непогані і добре справляються зі своїми обов'язками: захистом від пилу, сміття, шуму та збереженням необхідної температури у приміщенні. А зовнішні дані дозволяли створювати гарний інтер'єр. Однак є у них один недолік: у відкритому положенні стулки неминуче крадуть простір у приміщенні, що й так не порадує великою квадратурою, а кожна задум щодо облаштування повинна мати на увазі місце під відчинене вікно.

Рішенням стали розсувні вікна, що спочатку не мали особливої популярності і не могли забезпечити належного збереження тепла в приміщенні, адже виготовлялися з алюмінію. Проте все змінилося з моменту, коли для виробництва розсувної системи почали використовувати пластик.

Переваги розсувної системи

Використання сучасних, якісних профільних систем дозволило виготовляти вікна на балкон розсувного типу з цілим набором позитивних експлуатаційних характеристик та переваг.

  1. Оригінальний принцип відкривання. Стулка зміщується в одну площину з рамою та дозволяє використовувати простір у необхідних цілях. Також, тепер не потрібно відходити вбік, щоб відкрити або закрити вікно, і переживати, що габаритна стулка займе багато місця в маленькій квадратурі.
  2. Відсутність проміжків. Скління здатне надійно захистити простір від протягів завдяки гарному ущільнювачу, що знаходиться між втулкою і рамою, що в поєднанні з якісним профілем і склопакетами, допоможе підтримувати потрібний мікроклімат у приміщенні.

Як результат, такі конструкції можна назвати вдалим та функціональним поєднанням зручності, надійності та практичності.

Що варте уваги в процесі вибору подібного скління

Як і в будь-якому склінні з металопластику, розсувна має свої особливості, які варто враховувати перед покупкою, щоб потім вони не стали несподіванкою.

  1. Значна частина такого скління не підходить для використання на балконах та лоджіях із системою опалення. Це легкі та міцні рами, що здатні забезпечити лише базовий рівень теплоізоляції та на більше розраховувати не варто. Однак якщо необхідно оформити балкон або лоджію розсувними рамами, при цьому отримати приміщення з необхідною температурою, наприклад, як у кімнаті, варто звернути увагу на класичні системи з розсувним механізмом, що оснащуються шестикамерними системами профілів. WDS 7S та WDS 8S.
  2. Подібний різновид оформлення, дуже вимогливий до якісного та професійного монтажу. У разі неправильної установки, можливі деформації рами або механізмів, що призведе до заїдання, тертя або сходу полотен із їх напрямних. Крім цього, помилки можуть призвести до тріщин на склі. Тому монтаж варто довірити професійній команді, що знає, як працювати з такими системами.
  3. Вартість таких вікон не сильно відрізнятиметься від вартості стандартних варіантів таких же розмірів. Однак тут все індивідуально та розраховується під кожен конкретний випадок.

Профільна системаWDS SL 60 для створення панорам на балконі або лоджії

Ця система дозволяє легко втілити в життя бажання мати розсувні вікна, адже при її розробці були враховані потреби сучасного ринку скління, тому їй під силу виконати будь-які завдання.

  1. Максимальний розмір втулки досягає 1500/1500 мм. Тому можна склити приміщення розміром понад 3 метри.
  2. Конструкція оснащується алюмінієвими напрямними, а якісне припасування та достатній діаметр роликів забезпечують легкий і плавний хід стулки, навіть великого розміру.
  3. Система має якісний ущільнювач, що здатний захистити від будь-яких факторів зовнішнього середовища.
  4. Засклення може оснащуватися москітною сіткою, як зовні, так і всередині.

А для можливості створювати сміливі та оригінальні дизайни, доступне ламінування одним із 40 оригінальних кольорів, що дозволить вписати раму в будь-який інтер'єр.

Коментарі