0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Скління балконів у хрущовці

Хрущовки, це абсолютно ідентичні споруди, що у післявоєнний період масово будувалися в багатьох містах України та були дешевим розв'язання проблеми з дефіцитом житла. Такі будинки вважалися тимчасовими спорудами, і були розраховані на 25-30 років експлуатації, проте досі залишаються заселеними.

Прагнення покращення своїх умов проживання, штовхає власників таких квартир до пошуку сучасних рішень з ремонту, які стосуються не лише внутрішнього оздоблення квартири, а й балконів. У зв'язку з чим підприємство, що робить балкони під ключ у Кривому Розі, часто отримує замовлення на облаштування балконного простору саме в таких будинках.

Особливості скління балконів у хрущовці

Балкон, як і вся площа хрущовки, дуже маленький, і складається з плити та металевої огорожі, і перед тим, як перетворити її на корисний простір, варто звернути увагу на деякі нюанси.

Перше, що потрібно перевірити, це стан балконної плити, адже бетон, який використовували для будівництва дуже низької якості, через що, навіть при дбайливій експлуатації, плита матиме вади. І щоб вона змогла витримати додаткове навантаження, необхідно зміцнення, що в більшості випадків, є бетонною стяжкою та сіткою з арматури.

Плануючи скління, балконне огородження, яке через свою погану якість і тривалу експлуатацію, швидше за все, втратило надійність, також варто замінити новим.

А щоб забезпечити балкон захист від опадів, варто встановити дах, що являє собою металевий каркас, на який монтується покрівля.

Варіанти скління

Для скління хрущовського балкона, існує багато варіантів, варто лише якісно провести роботи з його зміцнення, і тоді з нього можна зробити затишне, тепле та функціональне приміщення.

Серед популярних способів оформлення можна виділити такі:

  1. Стандарт. Це простий і поширений спосіб, який полягає у зовнішньому та внутрішньому утепленні, обробці та встановленні вікон. Також, якщо це потрібно, проводити заміну металевого огородження, щоб воно могло витримати пластикові вікна;
  2. Збільшення площі за рахунок винесення підвіконня. Роботи здебільшого схожі з роботами у стандартному варіанті, але тут ще додається зварювання. Трикутний металевий каркас приварюється до парапету, що дозволяє розширити площу по підвіконню;
  3. Збільшення балкона за рахунок розширення площі підлоги. Такий спосіб дозволяє збільшити площу більш ніж на метр, тим самим такий балкон наближається до розмірів лоджій та балконів у сучасних новобудовах, а отриманої площі достатньо, щоб організувати на балконі невеликий кабінет, творчу майстерню або зону відпочинку;
  4. Французький балкон. Таке оформлення має на увазі вікна від підлоги до стелі, у зв'язку з чим таке скління ще називають панорамним. Це найпростіший і найшвидший спосіб створити на старому балконному просторі сучасний інтер'єр. Однак такий спосіб має і свої недоліки, серед яких відсутність можливості зробити підвіконня, а через особливості монтажу площа балкона трохи зменшиться.

Як підібрати відповідні вікна для балкона в хрущовці?

Важливим етапом в оформленні балкона є вибір оптимальних вікон, щоб приміщення було добре захищене від зовнішніх погодних умов і шуму, а всередині підтримувалася комфортна температура.

Основні моменти у виборі вікон:

  • Склопакети краще вибирати з енергонапиленням, і, бажано, з наповненням у вигляді газу аргону;
  • Якщо балконна конструкція розташована з сонячного боку, необхідно вибрати склопакет, який має мультинапилення, яке захистить від сонячних променів та тепла;
  • Конструкцію скління краще робити наступним чином: передню стінку розділити на 4 частини, де центральні стулки будуть мати поворотно-відкидний механізм, а бічні будуть без відкривання.

Окрім цього, потрібно придбати козирок з знешумлюванням, який не дасть шуму дощу порушити гармонію у приміщенні.

Засклення балконної конструкції в хрущовці дозволяє вдихнути нове життя в нудну споруду і зробити з неї сучасний простір, що виділятиметься індивідуальністю.

Коментарі