0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

«Теплий» монтаж металопластикових та алюмінієвих вікон

Чи часто вам доводилося бачити відкоси з пліснявою? Це є наслідком неправильного швидкого монтажу пластикових вікон. Заповнили отвір між рамою і укосом піною, зрізали до рівня пластику шматки, що розширилися, прикрили декоративним шаром розчину – і цим все завершилося.

Що відбувається далі? Великі пори заповнювача після видалення «кірки» залишаються відкритими, вони рясно вбирають вологу та передають її стінам. Конструкції стають сирими, руйнуються, покриваючись плямами, через дрібні тріщини починає дмухати вітер.


Сутність технології «теплого» монтажу для пластикових вікон Rehau, Steco

Недостатньо використовувати тільки піну. Потрібно захистити шви від внутрішньої та зовнішньої вологи за допомогою паровивідних, гідроізолюючих матеріалів. На це у монтажника йде до півгодини часу, проте результат збереження тепла буде високим. Стрічки вибирають широкі, щоб вони могли «захопити» проріз і укоси.

 • Отвір під майбутнє пластикове вікно очищається від дрібного сміття та пилу, промазується грунтовним розчином.
 • На зовнішні контури рами клеять будівельну стрічку. Її завдання – захистити від сонячних променів та опадів, а також вивести пару з приміщення назовні.
 • Двостороння стрічка при «теплому» монтаж розташовується зсередини. Вона блокує попадання вологи з вулиці.
 • Ще одна стрічка клеїться під водовідлив пластикових вікон. Має двосторонню проникність: дощ не затікає, пара з приміщень видаляється.
 • Монтується металопластикова рама.
 • Задувається піна за контурами пластикового вікна Steco або іншого виробника.
 • Вуличний укіс і той, що в приміщенні обробляють герметиком, доклеюють по ньому другі половинки зафіксованих стрічок.
 • Як і при звичайному способі, при «теплому» монтажі укоси оформляють штукатуркою.
 • Монтується вуличний злив та підвіконня.

Подібна технологія встановлення металопластикових вікон знижує теплове розсіювання через місця примикання рами до прорізу, виключає намокання будівельної піни та її промерзання з подальшим руйнуванням.


Тонкощі «теплого» монтажу, про які ви не знали

Існує кілька моментів, про які знають монтажники, але не підозрюють клієнти, які замовляють пластикові вікна.

 • Підготовка отвору після видалення старих конструкцій включає чорнове нівелювання, після якого краї повинні бути сухими і вирівняними.
 • Закріплені на рамі стрічки для монтажу зменшують складність встановлення світлопроникних конструкцій.
 • Майстри з «теплого» монтажу використовують ущільнюючі стрічки з розширенням ПСУЛ, що пропускає пар герметик (наносять поверх піни) або стрічки супердифузного типу.
 • Спочатку наносять праймер. Він попереджає обсипання дрібних частинок зі стін прорізу та створює основу під якісне кріплення ізоляції.
 • Для стрічок обов'язкова не смугаста, а повноклеєва основа.

Погано виконаний шов – перекреслення всієї роботи. Навіть якщо ви встановили енергозберігаючі пластикові вікна Rehau, це не врятує дискомфорт. А якщо захочете все зробити за правилами "теплого монтажу", то готуйтеся платити за нові укоси, повторну установку підвіконня, зливу. І всередині потрібно попрацювати з декором стін та утеплювачем (якщо зроблено внутрішню теплоізоляцію стін).


Що отримує замовник після «теплого» монтажу

Така установка пластикових вікон робиться трохи довше, коштує трохи дорожче, але забезпечує додаткові вигоди для користувача.

 • Герметизація піни, що виключає її старіння. Найбільшу шкоду цьому матеріалу завдають сонячні промені, після яких піна жовтіє та швидко всихає
 • Створення достатньої теплостійкості монтажних швів пластикових вікон. Спеціальні стрічки та праймер зроблять конструкцію непромокаючою, стійкою до вітру.
 • Поверхня укосів та стін залишиться чистою, без грибка та плісняви.
 • Оздоблювальні матеріали беруться ті ж, що і при звичайному монтажі.


Хто робитиме «теплий» монтаж пластикових вікон

При замовленні скління ретельно вибирайте майстрів. Читайте відгуки про надані послуги, консультуйтеся з сусідами, які вже поставили собі вікна Rehau, Steco і як мінімум протягом однієї зими оцінили теплові показники в приміщенні.

Ті, хто спеціалізується на «теплом» монтаж пластикових вікон, проходять практичне навчання в компанії. Тому вони готові дати відповідь на питання, чи продукція якої марки застосовується, чи обрізатиметься піна, на скільки підвищиться тепловий ефект при використанні даної технології. Співробітники «Okna-SV» готові кваліфіковано допомогти вирішити питання зі склінням методом «теплого» монтажу.


Коментарі