0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Варіанти скління балкона у 2023 році

Віконні конструкції допомагають не тільки перетворити балконний простір на корисну зону для відпочинку, але підтримувати в ньому необхідний клімат, тим самим даючи можливість використовувати його протягом усього року.

До питання вибору оформлення для такого приміщення потрібно підійти з усією відповідальністю та вибрати оптимальний за дизайном та характеристиками варіант.

Популярні рішення у 2023 році

Сучасні балкони під ключ у Кривому Розі можна засклити у класичному стилі, або оформити його за допомогою панорами, або, наприклад, використовувати безрамний тип.

Сьогодні виробники пропонують такі способи оформлення:

  • Розсувні та безрамні розсувні системи;
  • Панорами;
  • Класичні системи.

Розсувні системи для скління

Такий тип підійде для простору маленької площі, адже його принцип відкривання схожий на роботу «шафа-купе»: стулка просто зміщується вбік, що дозволяє вільно використовувати підвіконня на свій розсуд, адже стулка у відкритому стані не приховуватиме місця. До того ж, відривати та закривати такі вікна набагато простіше, адже не потрібно тягтися до ручки, щоб виставити необхідне положення рами. Також у зв'язку з тим, що такі вікна не мають петлевих груп, їх не потрібно регулювати.

Однак такий вигляд не такий надійний, ніж його стандартні аналоги, і менш герметичний, через що пропускає холод.

Панорама

Це стильне та оригінальне рішення, що є великими вікнами від підлоги до стелі, що дозволяє максимально наситити приміщення сонячним світлом, при цьому створюється відчуття безмежного та вільного простору. Такий варіант дозволяє насолодитися панорамою міста, особливо коли квартира розташована на високому поверсі, звідки відкривається неймовірний пейзаж, яким хочеться насолодитися.

Недоліків у такої конструкції фактично немає, але для того, щоб все добре підійшло і справно працювало, необхідний якісний та професійний замір та монтаж.

Розсувні безрамні системи

Такі конструкції легкі у використанні та не впливають на кількість вільного простору. Вона є скляними панелями, які в складеному стані ховаються в кутку балкона. Такий вид оформлення не зможе добре захистити від холоду, проте вбереже від інших природних явищ, як дощ, вітер або сніг. Також така конструкція порадує надійністю та довговічністю, проте її вартість досить висока, а щоб її встановити, необхідно скористатися послугами кваліфікованого майстра, який має досвід роботи з такими конструкціями.

Класичні системи для скління

Таке рішення для балконного простору відрізняється простотою та лаконічністю. Це досить економічний варіант, який складається зі склопакетів, що вмонтовані у профіль ПВХ. За бажанням замовника, можна зробити стулки, що відкриваються. Класичне оформлення дозволяє надійно захистити приміщення від зовнішніх факторів, проте рама у відкритому положенні займатимуть місце.


Коментарі