0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Вхідні металопластикові двері: види, особливості

У свій час найбільш поширеними були дерев'яні вхідні двері. Згодом почали з'являтися варіанти з металу, які стали досить часто встановлювати. Однак сьогодні, можна зустріти та металопластикові двері, що мають цілу низку переваг, завдяки яким перевершують свої металеві та дерев'яні аналоги.

Пластикові двері, що служать у ролі міжкімнатних і вхідних, а головною їх гідністю, вважається жорсткість і здатність зберігати потрібний клімат у приміщенні. А широкий асортимент різноманітної фурнітури дозволяє укомплектувати двері для будь-яких потреб і потреб.

Які моменти варті уваги при виборі?

Двері з ПВХ – це модульна конструкція, характеристики якої безпосередньо залежатимуть від комплектуючих елементів. Профіль, який тут використовують, має великі габарити, що дозволяє отримати мінімальну теплопровідність, при цьому така конструкція дуже стійка до навантажень.

Для заповнення рами часто використовують сендвіч-панель, проте, незважаючи на хорошу теплоізоляцію, така панель непрозора. Ще одним варіантом вважається двокамерний склопакет з хорошим рівнем енергозбереження.

Для зовнішніх конструкцій, що мають велику масу стулки, варто підібрати міцні та витривалі петлі, що забезпечать плавність ходу. А про надійність таких дверей подбають замки, крім того, можна додатково встановити системний контроль для доступу.

Розмаїття металопластикових дверей

Ці конструкції мають різні принципи класифікацій, одна з них базується на стулках та їх кількості:

  • Одностулкові;
  • Двостулкові;
  • багатостулкові.

Перші два варіанти мають широкий спектр використання для приватних та для комерційних приміщень, у той час як багатостулкові, можна зустріти біля входу до великих магазинів, офісів або торгових центрів.

Крім цього різні такі конструкції і за принципом відкривання, адже крім звичайних варіантів на петлях, можна зустріти розсувні варіанти. Крім стандартних прямокутних композицій, сьогодні доступні нестандартні варіанти, серед яких арочні.

Розмаїття оформлення металопластикових конструкцій

Сучасні технології дають можливість вийти за рамки звичного білого кольору і оформити конструкції в будь-який колір, що підходить до загальної концепції приміщення.

Для надання конструкції бажаного кольору, можна використовувати ламінацію, що являє собою покриття профілю спеціальною плівкою, що не тільки задекорує, а й підвищить стійкість до навантажень та впливу сонячних променів.

Ще одним варіантом є покриття профілю полімерною фарбою, що дозволяє отримати стійке, монолітне покриття, що легко переносить будь-які умови експлуатації.

Крім різноманітних колірних рішень, унікальності можна додати і за допомогою HPL-панелі замість стандартного склопакета. Такі панелі практично не мають обмежень в оформленні і допомагають втілити в життя будь-які задуми.

Коментарі