0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Види скління балконів та лоджій

Заскління балкона під ключ – це створення готового проекту, який замовник приймає після закінчення робіт. Майстри магазину приїжджають до клієнтів, безкоштовно роблять виміри та консультують з питань якості виробів. Після укладається договір, у якому зазначені параметри роботи та вартість. На виробництві збираються конструкції для скління та встановлюються у вказаний день.

Засклення балконів та лоджій вибирають, тому що відкриті варіанти не практичні. Замкнуті конструкції зберігають тепло, оберігають від пилу та вітру та розширюють простір кімнати. Розрізняється скління за рівнем теплоізоляції, матеріалом рам, типом конструкції та способом відкриття.

Засклення балкона під ключ: аналіз варіантів

Залежно від ступеня збереження тепла процес поділяється на тепле та холодне скління. Перший тип не передбачає встановлення москітних сіток та не розрахований на високу звуко та теплоізоляцію. Лоджія під ключ другого типу важить більше і повністю герметична.

Плюси холодного скління:

 • захищає від снігу, дощу, вітру та сміття;
 • не впливає на вагу балкона, що вигідно для будівель старого типу, не розрахованих на велику вагу;
 • має вузькі рами, через що в будинку більше сонячного світла;
 • коштує дешевше;
 • легко встановлюється та виглядає естетично.

Плюси теплого скління:

 • захищає від опадів та бруду та зберігає тепло;
 • ізолює кімнату від сторонніх звуків;
 • підвищує рівень безпеки від проникнень;
 • виглядає естетично.

Дизайнери часто вдаються до безрамного скління балконів. Це покращує освітлення, оскільки конструкції кріпляться тільки зверху та знизу, бічних перегородок немає. Матеріал вибирають товстий та загартований, шириною 6-8 мм. Воно виглядає оригінально та підходить усім, але це холодний варіант. Ви не утеплите приміщення та не підвищите герметичність. Перехожі з вулиці зможуть спостерігати за вами, а комахи прилетять, щойно відкриється вікно.

Лоджія під ключ: з чого роблять профілі?

Матеріалом служать дерево, алюміній та пластик. Перший варіант найменш затребуваний сьогодні. Він виглядає красиво, екологічний, важить трохи та зберігає тепло. Але його головний мінус – недовговічність. Засклення балкона під ключ деревом коштує дорого, при цьому матеріал швидко розсихається або тріскається. Догляд за ними (фарбування, ламінування…) займає годинник.

Алюмінієвий виріб дешевший і важить небагато, на вигляд майже не відрізняється від ПВХ. Профілі забарвлюють під ваш смак. Матеріал стійко служить роками, оскільки корозія та їдкі речовини на нього не впливають. Вони безпечні при пожежі та спробах проникнути до будинку.

Лоджія під ключ із ПВХ – універсальна. За нею нескладно доглядати: достатньо помити мокрою ганчіркою з миючим. Варіації забарвлення від класичного білого до зробленого під дерево зразка. Мають найвищі показники придушення холоду та шуму. Чим більше камер, тим кращий результат.

Як відкриваються стулки?

Засклення балкона під ключ – спроба зробити життя користувачів простішою, тому стулки бувають:

 • Поворотно-відкидними. Стандартний варіант з мікро та комплексним провітрюванням.
 • Поворотні. Відкривається лише повністю.
 • Відкидні. Працюють у режимі верхнього мікропровітрювання.
 • Підвісні. Працюють як відкидні, тільки навпаки.
 • Розсувні. Їх використовують для скління балконів та лоджій, щоб звільнити підвіконня для квітів або ін.

Лоджія та балкон під ключ бувають із французьким, хордовим, еркерним, радіусним та виносним оформленням. Перший робиться по всій висоті та ширині конструкції. Склопакети в них бувають: суцільні або з декількох елементів, прозорі, матові або тоновані. Вони виглядають оригінально, але відкривають доступ до огляду прихожих.

Хордові виглядають як півколо із прямими рамами, розбитими на сектори. Коштують недорого, але зовні незграбні. Еркерні відрізняються використанням напівкруглого профілю, чим зміцнюють конструкцію та згладжують кути. Радіусні коштують чимало, але повністю повторюють форму огорожі і служать у рази ефективніше за три попередні.

Вгорі представлені основні пропозиції сьогоднішнього ринку. Щоб зрозуміти, що підходить вам, дайте відповідь собі на запитання: яка мета скління, який профіль хочеться бачити, як зручніше відкривати вікна і яку форму лоджії ви хочете створити. А після проконсультуйтеся безкоштовно з майстром у Вікна SV, який вимірює простір і відповість на всі питання, що стосуються скління.    

Коментарі