0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Види вікон для квартири

Вибрати вікно для дому – завдання не просто. Заходячи в магазин або на сайт, бачиш сотні варіантів, кожен із яких здається підходящим. Починаєш читати характеристики, а там ще багато незрозумілих слів. У результаті купити пластикові вікна в Кривому Розі виявляється нездійсненним завданням. Щоб знайти те, що закриє ваші потреби, дайте відповідь на ці запитання:

  • У яку кімнату я планую встановити вікно?
  • Який матеріал рами мені потрібний?
  • Які характеристики мені потрібні найбільше: тепло-, звукоізоляція?

Які матеріали рами пропонує ринок?

Усього існує три варіанти матеріалів для рами: дерево, полівінілхлорид та алюміній. Останні замовляють дуже рідко, оскільки їх переваги у ціні, але за якістю вони сильно поступаються конкурентам. Дерев'яні мають більш високі характеристики, але за ними потрібен постійний догляд. Варіантів дизайну в них замало, оскільки не вся деревина підходить для виготовлення рам.

ПВХ сьогодні має найбільшу популярність. Його покривають фарбою різних кольорів, оздоблюють орнаментом або роблять схожим на дерево. Вони служать десятиліттями та підходять для квартир будь-якого формату.

вікно для квартири

Вікна для квартири: на що звернути увагу?

Оскільки вікна ви замовляєте не на один рік, важливо продумати все, до найменших деталей:

  • Чи зберігають вони тепло і чи не пропускають звук?
  • Як поєднуються з вашим екстер'єром?
  • Чи бракує функціоналу?
  • Вартість.

Якщо ви вибираєте вікна на дачу, то головне, щоб вони забезпечували низьку теплопровідність. Оскільки за містом шум не заважає, ця характеристика відходить другого план. Головне, щоб вони економили гроші, які витрачаються на опалення. Якщо йдеться про квартиру, то тут звукоізоляція виходить на перший план.

Шумоізоляція вікон

Шум завдає шкоди не лише нашій нервовій системі, а й здоров'ю загалом. Тому ті, хто живе недалеко від центру або поблизу залізничного вокзалу чи аеропорту, вибирають моделі з широким профілем та антирезонансним склопакетом.

Чим ширший профіль, тим довший шлях звукових хвиль. Внутрішні перегородки затримують шум, а новий потік повітря розсіює його, не пропускаючи приміщення. Найкращий варіант – це трикамерні моделі, але двокамерні справляються не гірше.

Теплоізоляція

У спальних районах немає потреби у придушенні звуків, тому на перший план виходить теплоізоляція. Для цього фахівці рекомендують вибирати двокамерні моделі, склопакети яких наповнені інертним газом. Вони не випускають тепло з приміщення взимку, а влітку залишають ранкову прохолоду.

Якщо у вас сонячна сторона, вікна Rehau пропонують скло з напиленням. Вони запобігають нагріванню або перемерзанню конструкції, але не поглинають зовнішнє світло.

пластикові вікна в квартиру

>

Мені потрібні вікна для…

На ціну виробів впливає і те, де ви плануєте встановити конструкцію. Для комор, бойлерних і т.п. достатньо буде однокамерної моделі із звичайним склопакетом. Дизайн для них не є важливим, тому тут ви можете заощадити. Але навіть вибираючи недорогу модель, пам'ятайте, що краще заплатити один раз дорожче, але купити хорошу раму виробника.

Для житлових кімнат краще вибирати моделі, в яких більше трьох камер. Вони краще зберігатимуть тепло і забезпечать хорошу звукоізоляцію. Склопакети краще вибирати ті, в яких відстань між склом невелика. Також майстри рекомендують звернути увагу на фурнітуру.

Якщо ви не знаєте, що буде краще для вас, зверніться до майстра. У квартирах вікна розраховані на стандартний формат. Фахівець підкаже вам, яка вага буде оптимальною для отвору і допоможе знайти те, що вам підійде. Також він одразу зможе підібрати матеріали для монтажу та встановити їх надалі.

Коментарі