0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Внутрішнє оздоблення балкону ламінатом: плюси та мінуси

Балкон уже давно не використовується як склад непотрібних речей, адже він став функціональним та житловим приміщенням. Особливо його наявність порадує у мініатюрних квартирах, де складно вмістити все, що хочеться. Отже, постало питання його облаштування та популярним способом це зробити, значиться оздоблення балкона ламінатом, що допомагає втілити в життя нестандартні рішення щодо дизайну.

Особливості оформлення балкона ламінатом

Звичайно, більш звично бачити таке покриття на підлозі, проте його надійність, витривалість, простота експлуатації та монтажу призвели до більш широкого використання. Крім цього, сьогодні існує колосальна кількість різноманітних колірних рішень.

Але щоб дошка якомога довше прослужила, важливо дотримуватися деяких правил її експлуатації.

 1. Підтримувати відповідний температурний режим, а саме, не дозволяти температурі опускатися нижче +5 градусів. Тобто, балкон повинен бути заскленим та оснащуватися обігрівальним елементом.
 2. Мінімізувати вплив вологи. Простір повинен бути максимально сухим, і крім цього краще вибрати водостійку обробку.
 3. Допускати проміжки. Дошки необхідно укладати без жорсткого прилягання, інакше це може призвести до деформації.

Кілька правил та вибір вдалого кольору та фактури допоможуть у створенні прекрасної оази для будь-яких цілей, наприклад, творчої майстерні чи кабінету.

Плюси та мінуси оформлення ламінатом

Якщо в планах є оздоблення балкона під ключ ламінатом, перед покупкою всього необхідного, потрібно зважити все «за» та «проти» такого покриття.

Подібне оформлення має значний ряд переваг, серед яких можна виділити такі:

 • оригінальний зовнішній вигляд, що імітує орнамент та колір натурального дерева;
 • можливість втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення;
 • простір монтажу;
 • легкість у догляді;
 • екологічність.

Проте, плануючи подібне оформлення, необхідно взяти до уваги деякі недоліки, що притаманні:

 • уразливість перед сильними перепадами температур;
 • матеріал псується від сильного намокання;
 • непереносимість низьких температур.

Перераховані негативні особливості експлуатації, можна легко запобігти, варто лише якісно заскліти балкон і подбатиме про підтримку необхідного температурного режиму.

Також потрібно правильно підійти до вибору дошки для покриття. Основними моментами, які варто враховувати, є декоративне оформлення та зносостійкість матеріалу. Декорування допоможе створити оригінальний і гармонійний дизайн простору, а класи зносостійкості допоможуть підібрати матеріал під особливості приміщення. Також, для економії коштів, можна використовувати кілька класів ламінату, наприклад, для підлоги, що буде схильний до сильного навантаження, підібрати максимально міцний варіант, а для стін і стелі можна вибрати варіант простіше.

Коментарі