0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Євромонтаж пластикових вікон у Кривому Розі.

Євромонтаж – термін, який закріплений за спеціальною розмовною лексикою будівельників та установників вікон. Насправді він є теплим монтажем. Назву отримав через свої підвищені гідро- та теплоізоляційні властивості. 

Євромонтаж вікон обріс уже безліччю легенд від тих, хто намагається залучити покупців. Але його перевага в особливій технології, яка збільшує ступінь захисту швів із зовнішньої та внутрішньої сторони. 

Чому вибирають теплий монтаж пластикових вікон? 

Жодних окремих правил і ГОСТів, за якими здійснюють таку установку – немає. Але є серія стандартів, у яких прописані аспекти, що виділяють кожен тип монтажу. Наші майстри обов'язково дотримуються:

  1. Державного стандарту встановлення вікон. У ньому регламентовані технічні показники: способи кріплення, зазори, мінімальні та максимальні відхилення, допуски тощо. Він вважається основним документом.
  2. Державного стандарту захисту монтажного шва. Серед майстрів він отримав назву "теплий монтаж". На нього посилаються, коли йдеться про євромонтаж. 

Встановлення пластикових вікон у нашій компанії відбувається за допомогою гідро- та пароізоляційних ущільнювачів. Вони захищають монтажні шви та піну від впливу зовнішніх факторів. 

Що ми враховуємо під час роботи?     

Встановлюючи пластикові вікна під ключ, ми контролюємо, щоб шви були герметичними та не деформувалися. Щоб уникнути проникнення вологи та усунути проникнення пари, ми робимо зовнішню та внутрішню ізоляцію. Центральний шар відповідає за те, щоб тепло зберігалося в приміщенні постійно.  

Точки зіткнення конструкції зі стіною – найвразливіше місце. Фахівці, які роблять скління та балкони під ключ, знають, що одна помилка та герметичність вже буде порушена. 80% проблем із тепло- та гідроізоляцією відбуваються саме через неякісно прокладені шви. 

Переваги роботи з нами

Наші майстри успішно встановили понад сотню конструкцій Кривого Рогу та його області. Роботи монтажників від Вікна SV виділяються:

  • високий ступінь ущільнення. Після завершення роботи, в приміщення не потраплять ні краплі води. Шви підійдуть досить щільно, щоб захистити вас від форми і замерзання стін в осінньо-зимовий період.
  • високоякісна шумоізоляція та тепло. Навіть у шумних місцях Ви не почуєте, що відбувається за межами вікон. Влітку в приміщенні буде зберігати ранкову прохолоду, а взимку підтримувати внутрішню спеку.
  • надійність. Всі матеріали, які ми закуповуємо у прямих постачальників і компаній, з якими вони співпрацюють.  
  • вартість. Ціна на європейську установку ПВХ-вікон нижча, ніж у конкурентів, тому що ми не працюємо з купюрам. Збирання відбувається на нашій фабриці, тому маржі на матеріали мінімальні.

Власне виробництво, доставка та монтаж дозволяють нам гарантувати високий результат. Ми безкоштовно проведемо вам виміри, а майстер докладно пояснить усе, що потрібно знати про конструкцію. Телефонуйте та отримайте консультацію у зручний час. 

Коментарі