0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Встановлення та обслуговування металевих дверей

Металеві двері заслужено вважаються одними з найнадійніших видів захисту як для квартир, так і для будинків. Це технологічно складні конструкції, які коштують недешево, але при цьому рядків їх служби так само великий. Потужні та важкі, вони здатні прослужити довгі роки, впевнено оберігаючи приміщення від зломів та проникнень, а широка палітра різноманітного покриття дозволить підібрати свій варіант, зробивши вхід до приміщення візитною карткою власника.

Як встановити металеві двері?

Встановлення металевих дверей це трудомісткий процес, який потребує особливих навичок, досвіду та певного набору інструментів. Тому найкращим рішенням буде довірити цю роботу фахівцям.

Процес монтажу починається з етапу підготовки дверного отвору. Насамперед необхідно витягнути старі двері та дверну коробку. Після цього, якщо в цьому є необхідність, збільшують проріз, або навпаки звужують. Далі всі нерівності потрібно вирівняти тинькуванням, а після цього можна приступати до самого процесу установки.

Насамперед нову конструкцію встановлюють в отвір, а саме полотно відкривають і ставлять під кутом 90° і фіксують. Блок вирівнюють по горизонталі та вертикалі. Вирівнявши конструкцію, її закріплюють анкерами, спеціально для цього призначеними, перевіряючи її положення рівнем.

Щоб переконатися, що все встановлено правильно, варто перевірити плавність відкриття та роботу замка. Тільки після цього, простір між дверною коробкою та стіною задуваються монтажною піною. Як тільки піна висохне, її надлишок зрізається, а всі укоси виштукатурюються.

Як доглядати двері, виготовлені з металу?

Систематичний догляд допоможе дверям залишатися такими ж, як при покупці. Дверна конструкція, завдяки правильному догляду та експлуатації, прослужить набагато довше. Так само це дозволить вчасно помітити та усунути дрібні несправносты, поки вони не призвели до серйозних проблем.

Щоб двері, виготовлені з металу, довгі роки виконували свою функцію, варто дотримуватися деяких правил догляду:

 • Систематично проводити візуальний огляд всіх елементів дверей;
 • Для видалення забруднень використовувати тільки легкий мильний розчин і м'яку матерію, а після процедури, насухо витирати всі елементи;
 • Раз на 6 місяців змащувати рухомі частини спеціальним маслом;
 • Всі елементи кріплення регулярно перевіряти та, за необхідності, підтягувати за допомогою викрутки;
 • У разі виявлення невеликих поломок або несправностей звернутися за допомогою до фахівця або виправити все самостійно, за наявності відповідних навичок для цього.

Варто пам'ятати, що деякі дії можуть нашкодити як самому полотну, так і його елементам, тому власникам металевих дверей не варто робити наступне:

 • Використовувати агресивні засоби для чищення;
 • Занадто натискати на дверні ручки;
 • Використовувати ключі, які не підходять до замкових свердловин;
 • Миття та обслуговування дверей, виготовлених із металу, при низьких температурах зовнішнього повітря.

Знання простих правил експлуатації та догляду, допоможуть підтримувати металеві двері в їх справному стані, і, отже, надійно захистити своє житло.

Як подбати про довговічність та безпеку металевих дверей?

Вхідні металеві двері піддаються інтенсивному і частому використанню, і нехтування доглядом і неправильна експлуатація можуть зашкодити навіть високоякісному виробу. Тому щоб вона якомога довше служила, варто брати до уваги деякі нюанси в її користуванні:

 1. Не грюкати дверима і не відчиняти її різким рухом;
 2. Не вішати на ручки сумки чи інші предмети;
 3. Регулярно чистити замки і не допускати їх сильного забруднення;
 4. Ні в якому разі не зачиняти двері, якщо висунуті замкові ригелі;
 5. Перед відкриттям переконатися, що всі замки відкриті;
 6. Не фіксувати дверне полотно у відкритому стані сторонніми предметами. Для цих цілей існує спеціальний довідник;
 7. Зберігати конструкцію від прямих сонячних променів або природних опадів спеціальним навісом.

Грамотна експлуатація і дбайливий догляд, і металеві двері зможуть служити не один десяток років.

Коментарі