0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

WDS 76 MD (6K) 3 контури ущільнення

Українська віконна промисловість з кожним днем все більше досягає високого рівня Європи, і показником цього можна вважати розробку аналогічного європейського, українського стандарту якості, що дозволяє пропонувати клієнтам найбільш якісні та функціональні віконні конструкції.

Результатом роботи стало створення системи WDS 76MD (6K) 3 контури ущільнення, що поповнила лінійку варіантів, що представляють вікна WDS у Кривому Розі. Оновлений флагман, має 76 міліметрів монтажної ширини, склопакет 48 міліметрів, 6 камер і унікальні три контури ущільнення. Таким чином, вдалося досягти унікальних показників енергоефективності, звукоізоляції, герметичності та безпеки.

Переваги новинки WDS 76MD(6K)

Попередня система, що має ширину 70 мм, вже не здатна якісно задовольнити вимоги сучасного ринку та забезпечити бажаний рівень енергозбереження. Крім цього, зростає попит на доступні конструкції, що відповідають усім нормам, а система в 82 мм, хоч і відрізняється високими показниками, проте досить дорога. Також сучасний споживач хоче отримати хорошу звукоізоляцію, захист від злому, при цьому насолоджуватися естетикою скління. А щодо сучасних тенденцій у будівництві та декорі, то останнім часом зростає популярність габаритних варіантів на всю стіну.

Для того, щоб задовольнити сучасні вимоги, було спроектовано систему, що дозволяє створювати пластикові вікна з вагомим рядом переваг.

  1. Установка склопакета, що дає змогу монтувати триплекс або архітектурне скління.
  2. Надійне армування рами, імпоста та втулки, що значно покращує статичні показники.
  3. 3 контури ущільнення, що сприяє отриманню відмінної герметичності та додаткового захисту від вуличного бруду та пилу.
  4. Зменшена висота з'єднання втулки та рами, що допомагає збільшити розмір скла, тим самим підвищуючи кількість світла, що надходить до приміщення.
  5. Стильні та красиві контури профілю, що будуть виглядати актуально в будь-якому інтер'єрі.

Такий список переваг незабаром виведе WDS 76MD(6K) на топові позиції.

Габаритні конструкції з фантастичними показниками WDS 76MD(6K)

Новинку можна використовувати для сучасних будинків, адже вона дозволяє створювати панорамні вікна, вхідні двері, балконні блоки та терасові двері з розсувним механізмом.

Подібні конструкції досить габаритні, через що вимагають використання триплексу або спеціального, безпечного загартованого скла, як усередині, так і зовні, що набагато важче і товщі, ніж звичайне. Однак склопакет, що використовується в новій системі, дозволяє використовувати подібне стовщене скло.

Для порівняння, використання триплексу в попередніх моделях з 40 мм склопакетом, призводить до того, що скла розташовуються дуже близько один до одного, через що значно знижується здатність зберігати тепло в приміщенні.

Окрім цього, профіль, що використовується в оновленій версії, має великі камери для армування, що дозволяє конструювати та створювати скління досить великих розмірів, аж до панорам на всю стіну, без додаткових перегородок, завдяки чому ніщо не перешкоджатиме насолоді пейзажами. Окрім цього, вдається не тільки втілювати в життя сучасні дизайнерські рішення у будівництві, а й пропускати до будинку максимальну кількість природного освітлення, що дозволить значно знизити витрати на електрику.

WDS, WDS 76MD(6K)

Коментарі