0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Заміна склопакетів у Кривому Розі

Склопакет – це конструкція, що складається з двох і більше стекол, які скріплені між собою. Їх укладають у дистанційну рамку та фіксують за допомогою герметиків. Для підвищення якості теплоізоляції до отворів додають газ.

З часом конструкції ушкоджуються або втрачають свої теплоізоляційні властивості. Тому заміна склопакета у пластиковому вікні – потрібна функція серед тих, хто не хоче переплачувати зайвого за повну переустановку.

Коли це може знадобитися?

Склопакет для пластикового вікна роблять із міцних матеріалів. Але у будь-якому разі він має свій термін придатності. Якщо цілісність скла порушується, з приміщення починає виходити велика кількість тепла. І взимку температура на вулиці та в приміщенні вирівнюється.

Якщо пошкоджено лише одне скло, все одно рекомендується проводити заміну всієї конструкції, а не однієї частини. Незважаючи на те, що здається, що це дешевше, насправді вам все одно доведеться невдовзі купувати склопакет.

Коли це може знадобитися?

  1. Якщо скло було пошкоджено механічно. Це відбувається через удари важкими предметами із зовнішнього чи внутрішнього боку. Сюди ж відносяться випадки, коли покриття ушкоджується гілкою дерева, що росте поряд.
  2. Якщо у приміщенні стало холодніше через розгерметизацію. Це відбувається, якщо спочатку були використані неякісні матеріали або термін придатності на них уже минув.
  3. Якщо ви хочете покращити властивості вікон. Заміна однокамерного склопакета на двокамерний – найпопулярніша послуга серед тих, хто встановлював конструкції старого зразка. Їх замовляють, коли з'являється фінансова можливість змінити економ варіант на більш енергозберігаючий. Або коли вікно вкрите потіками або запітніє.

Часто запитують: чи потрібно міняти всю конструкцію, чи одного склопакета достатньо? Це залежить від того, які ушкодження біля вікна. Якщо тріснуло тільки скло, то такої потреби – немає. Але це краще дізнатися у майстра. Наш фахівець безкоштовно подивиться, що сталося та проконсультує вас щодо подальших дій.

заміна склопакетів Кривий Ріг

Як проводять заміну склопакета під ключ?

Ціна заміни склопакета залежить від того, який матеріал вас цікавить і скільки стекол у ньому буде. Щоб назвати суму, майстру необхідно здійснити виміри. Вікна SV пропонує:

  1. Безкоштовний виїзд замірника на місце. Проведення аналізу ситуації та розрахунок розміру та кількості матеріалів.
  2. Виготовлення склопакета за лічені дні.
  3. Акуратний демонтаж та винесення старої конструкції в під'їзд та встановлення нової.

Кривий Ріг: хто займається ремонтними роботами?

Ми проводимо роботу у будь-яку пору року. Тож готові виїхати до вас уже сьогодні. Ми одразу прорахуємо вартість заміни склопакета з урахуванням усіх побажань. Наші фахівці вже понад 5 років працюють у цій галузі, тому ми не змусимо вас чекати на місяці, коли ж нарешті все буде готове.

Вікна SV готує продукцію на власному заводі. Ми працюємо безпосередньо з багатьма виробниками віконних профілів та замовляємо продукцію, створену виключно для вашого типу рами. З нами ви отримаєте те, що прослужить роками, адже на роботу наших майстрів ми даємо гарантію. 

Коментарі