0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Заміна вікна у дитячій кімнаті

Підходячи до питання скління дитячої кімнати, батьки розглядають усі можливі варіанти та пропозиції, підбираючи ідеальне рішення. Вікна для приміщення, в якому буде знаходитись дитина, повинні гарантувати безпеку, комфорт, а також забезпечувати хороший рівень захисту від холоду, шуму та інших зовнішніх факторів. Відповідаючи таким критеріям, вікна для дитячої в Кривому Розі зроблять кімнату затишною, теплою та комфортною для проживання.

Роблячи заміну старого скління, батьки повинні бути впевненими в новій конструкції, яка, крім підтримки потрібного мікроклімату в приміщенні, повинна гарантувати максимальний захист. Тому важливо вибрати варіант із замком-блокатором, що унеможливить відкриття стулки малюком.

Вимоги до скління для дитячої зони

Правильно підібране скління, забезпечить простір свіжим повітрям, достатньою кількістю природного світла, убезпечить від холоду, вологи, спеки, частинок пилу та мінімізує зовнішні вуличні шуми. А у зв'язку з тим, що ритм і спосіб життя малюка та його потреби суттєво відрізняються від ритму життя дорослої людини, то й вимоги до скління для дитячої зони вищі:

  • Захист від шуму та гордовитого нагрівання приміщення. Дитячий організм погано реагує на протяги та різкі перепади температури, тому краще зупинити свій вибір на сучасних варіантах, в яких використовується енергозберігаючий профіль і 2-х камерний склопакет, наприклад, таких, як REHAU Euro-Design 70. Крім цього, хороший рівень звукоізоляції гарантуватиме міцний сон малюка. Досягти гарного захисту від шуму можна за допомогою триплексу, що крім мінімізації шуму, підвищить безпеку скла, значно покращивши його міцність;
  • Надходження свіжого повітря до приміщення. За забезпечення простору свіжим повітрям відповідає фурнітура. Краще вибрати варіант, який має три варіанти відкриття: відкидне, поворотне та зимове, що дозволять легко регулювати кількість свіжого повітря;
  • Екологічність. Для вікон, що можуть використовуватися для дитячих приміщень, наприклад, таких як REHAU SYNEGO, використовують профіль з ПВХ, що є екологічно чистим і не пальним, тому чудово підходить для кімнати, де проживатимуть діти.

Як цікаво обіграти віконний простір?

Сучасне оформлення вікон дозволяє використовувати підвіконня для багатьох цілей. Наприклад, облаштувати зручну кушетку, поклавши на нього м'які подушки та плед. Також віконне підвіконня може стати гарним місцем для зберігання іграшок, книг, або гарною зоною для творчості та навчання.

Діти люблять різнокольорові та цікаві речі, тому їм явно буде цікавіше яскравий, кольоровий профіль, а не стандартний білий. Додати фарби допоможе ламінація.

Непогано буде доповнити вікно москітною сіткою, що убезпечить від комах, і гарним додатковим захистом від сонця, такий як жалюзі або ролети. Такі дрібниці допоможуть доповнити загальну картину та підвищать комфорт.

Коментарі