0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Замки на пластикові вікна від дітей

Діти неймовірно допитливі, і як тільки вони підростають і набувають здатності самостійно пересуватися, батькам варто убезпечити простір навколо свого чада. Вікна часто стають дуже привабливими для маленьких дослідників. Підбираючись на підвіконня, вони можуть просто розібратися з тим, як відкрити вікно. Щоб убезпечити малюка у цей момент, варто встановити замки на пластикові вікна від дітей.

Віконний замок від дітей, що це?

Ця конструкція є рядом механізмів, метою яких є перешкода повороту ручки. Девайс дає можливість провітрювати приміщення, але щоб відкрити вікна повністю, необхідний ключ.

Такі пристрої, незважаючи на всю різноманітність, мають схожу конфігурацію, що складається з наступних елементів:

  • Запірний механізм, який захований у корпус із пластику;
  • Прокладка, що перешкоджає дотику профілю та замку;
  • Напрямний кут;
  • Спеціальний ключ.

Щоб підібрати захист, варто спиратися на технічні характеристики, які мають пластикові вікна, а саме на їх розмір і те, як вони відкриваються.

Типи захисту вікон від дітей

Захист має елементарну конструкцію, а всі його розмаїття класифікують залежно від виду та розташування.

Кнопка або замок, розташований на ручці

Ручка оснащена спеціальним замком, і щоб відкрити стулку, потрібно скористатися спеціальним ключем. Його наявність ніяк не впливає на функціональність фурнітури, вона виконує всі закладені в неї функції, але лише з використанням ключа.

Кнопка також ефективна, а щоб відкрити вікно, потрібно одночасно натиснути на неї і повернути ручку. Вона добре убезпечить малюка, адже він фізично не зможе натиснути кнопку з потрібним зусиллям.

Накладка для вікна

Механізм складається з частини, що має запірний механізм, та додаткового елемента, який оснащений осередком під язичок. Основа монтується на рухому частину, а додатковий елемент – на раму.

Вбудований захист

Цей вид вмонтований у конструкцію, і зовсім непомітний на рамі. Відрізняється складним монтажем, тому це варто довірити фахівцям.

Трос на замку

Має в комплекті дві деталі: одна кріпиться на стулку, інша на раму. Обидва елементи з'єднуються тросом, довжина якого визначає амплітуду відкривання.

Блокіратор

Це клямка, яка монтується на рухому частину. У горизонтальному положенні клямки можна відкрити стулку, а щоб заблокувати, необхідно повернути її у вертикальне положення.

Як вибрати відповідний захист?

Вікна на балкон, як і всі інші у приміщенні, захищені від відкриття дітьми, подарують спокій батькам. Щоб вибрати потрібний варіант, варто звернути увагу на наступні моменти:

  • Купити лише у надійних виробників;
  • Вивчити інструкцію, комплектацію та цілісність упаковки;
  • Звернути увагу на якість елементів та матеріал, з якого вони виготовлені.

Безпека улюбленого чада понад усе, тому варто відповідально підійти до вибору.

Коментарі