0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Звукоізоляція балкона - правила та вибір матеріалу

На створення правильної атмосфери на балконі впливає не лише утеплення, а й шумоізоляція. Адже важливо, щоби комфорт не був порушений стороннім шумом з вулиці. І перше, що значно знижує шум, це металопластикові вікна. Вони бувають двох основних видів – холодні та теплі. Перший варіант зазвичай використовують для створення технічного приміщення, що буде використовуватися для зберігання якихось речей. Таке скління служить переважно для захисту від зовнішніх факторів погоди, адже оснащується лише одним склопакетом. Отже, про хорошу шумоізоляцію тут не йдеться.

Інший варіант, це тепле скління балконів, що часто має енергозберігаючі вікна з як мінімум двокамерним склопакетом. З погляду практичності, це найбільш підходящий варіант, адже вдається отримати ще одну повноцінну житлову кімнату, що може використовуватись для багатьох цілей. І саме в цьому випадку варто подбати про хорошу ізоляцію від сторонніх звуків.

Які нюанси мають балконна шумоізоляція?

Наявність заскленого балконного блоку відіграє основну роль у захисті від зовнішніх звуків, проте далеко не все залежить від скла, адже крім цього необхідно подбати і про парапет. Шумоізоляцію варто робити з обох сторін. зовнішньої та внутрішньої. Тільки таким чином можна досягти бажаного рівня тиші у приміщенні.

Кращим рішенням буде замовити такі роботи у перевіреної компанії, що зможе надати послуги з облаштування зовнішніх стін спеціальним ізолюючим покриттям у будь-який шар. Такі роботи фактично неможливо зробити самостійно, особливо у разі розміщення квартири на верхніх поверхах.

Простіший варіант – ізоляція від звуків зсередини, проте в таких роботах важливо враховувати деякі нюанси:

  • внутрішня обшивка повинна більшою мірою працювати на збереження необхідної температури;
  • товстий шар обшивки впливає на площу простору.

Внутрішні роботи, а також зовнішні, при розміщенні квартири на першому поверсі, можна провести самостійно, проте, щоб зробити їх максимально якісно, все ж таки краще звернутися до професіоналів.

Які матеріали служать для захисту від шуму та холоду?

Існує всього кілька матеріалів, що завдяки відповідним характеристикам, здатні впоратися з поставленим завданням.

  1. Екструдований пінополістирол. Належить до категорії екологічно чистих матеріалів, і, незважаючи на легкість, відрізняється міцністю та добре справляється зі своїм завданням.
  2. Спінений поліетилен із фольгою. Прекрасний варіант для внутрішніх робіт, адже чудово справляється з шумоізоляцією та збереженням тепла, про це його товщина всього 10 мм.
  3. Мінеральна вата. Прекрасно захищає від шуму, при цьому доступна, проста в роботі та здатна довго прослужити.

Будь-який з цих матеріалів, здатний подарувати бажаний результат. Все, що потрібно, це правильно їх використовувати та дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації.

Коментарі