0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Металопластикові/пластикові двері. Кривий Ріг

Весь процес встановлення металопластикових дверей відображено на фото та відео. Наші

майстри встановили двері досить швидко - професіонали гідні поваги!!!

З приводу самих дверей, можу сказати: міжкімнатні металопластикові з однокамер-

ним склопакетом 4-16-4. Турецька пластикова профільна система Win Open. Однак

хоча двері і міжкімнатної групи, цілком стають як вхідні в приватному будинку, в

відмінність від магазину. Відмінність у потоці людей, що проходять, і щодо користування...

Такі двері тут прослужать дуже довго! Ще можна доповнити, що у дверному ящику стоїть

квадратне армування в 1,5 мм, що не так часто зустрінеш в економних пластикових 

двері. 

На першому фото, внизу, ми бачимо відвантажені двері, тобто вантажники занесли у двір, привезену із заводу виробника. Майстер

починає підготовку до встановлення: потрібно відкрити двері та відокремити від лутки.

Продовжуючи підготовку до встановлення наших металопластикових дверей, майстри прикручують замок та ручку. Болти вкручуються електро шуруповертом. Обережно, без натиску та особливих зусиль. Ручка хоч і хороша, але все ж таки алюмінієва. Потрібно щоб насадка не зіскочила з болта, адже тоді залишиться подряпина на білому глянсовому покритті. Наші майстри цього не допускають!

От уперта ручка - не піддається. Заводські болти виявилися довшими за потрібний розмір. Довелося знайти в інструменті інші. Запасні болти і запчастини, елементи замків і дверних ручок завжди з собою. Ось і нагода представився використовувати ""запаску"". Не затягуватимемо процес установки. Все пішло далі як за накатаним.

Далі подивимося найдорожчий варіант металопластикових дверей. Коричневий колір покриття, що ламінує. Золоті шпроси, цікаві декоративні форми в теплих склопакетах. Величезна конструкція за рахунок потовщеного німецького профілю Rehau 70 з квадратним внутрішнім армуванням в два міліметри, замкнутий контур. Така модель прикрасить будь-яке офісне приміщення, надавши солідності власнику фірми, компанії, залучаючи нових потенційних клієнтів. Велика площа скла збільшує світло-прозорість. Надійний німецький замок, тривалий термін експлуатації. П'яти камерна система ПВХ збереже тепло.

   

Купити елітні металопластикові двері, доглянути за ціною, з високою якістю по знижці, звертайтесь по мобільному телефону для зв'язку за консультацією та порадою(067) 931-28-24.

Коментарі