0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Налаштування вікон. Кривий Ріг. (Сервісна служба: Ремонт вікон та дверей)

У цьому розділі ми розглядаємо лише регулювання фурнітури Axor.

   

На першому фото показано регулювання ексцентрика фурнітури в стулці з торця з боку ручки, в середині якщо дивитися по висоті. В даний момент положення ролика зафіксовано в положенні, коли при повороті ручки на закриття притиск стулки буде найменшим. Таке положення завжди виставляється, якщо вікно нове, саме відразу після установки. І тоді вікно закривається легко, без більшої сили.

      

Друге фото показує регулювання нижнього ексцентрика. І теж ми виставляємо ролик у найменший притиск. Надалі, після часу, коли знадобиться у вікні більше притискання стулки, ролик повертається на чверть обороту в будь-якому напрямку. Ще через тривалий час, повернемо на чверть обороту, що означатиме притискання на максимум.

                                                      

На відео показані всі точки замикання, які необхідно змістити вправо або вліво, в одне положення, яке на кожному ексцентриці позначено невеликою, проте добре помітною, рисочкою.

Для регулювання віконної фурнітури Axor і Vorne необхідний спеціальний шестигранний ключик. Тут він професійний, спеціальної форми, призначений для вікон як металопластикових, так і сучасних дерев'яних євровікон. Таким чином налаштовується фурнітура легко і з малими зусиллями. Але не до кожної фурнітури він підходить. Наприклад при обслуговуванні фурнітури GU, німецького виробника, використовується ключ зірочкою. У фурнітурі Maco, Австрія, використовується зовсім інший спосіб... І тому не кожна людина в домашніх умовах зможе провести регулювання фурнітури своїх вікон.

Сервісна служба ""Ремонт вікон та дверей"" від компанії ""Вікна SV"" завжди готова допомогти. Виконуємо будь-яку роботу пов'язану з вікнами та дверима:

налаштування зимового та літнього режиму; усунення продування; регулювання більшого та меншого режиму; налаштовуємо легкий перебіг ручки; проводимо профілактику та мастило; ремонт, заміну частин, деталей механізму або фурнітуру в цілому.

Викликати майстра з ремонту, регулювання вікон, дверей телефонуйте: 067-931-28-24.

Коментарі